Universum-Film AG (UFA), Berlin

Produktion, Verleih - Německo
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Universum-Film AG (UFA), Berlin is not on record. a German Produktion, Verleih, known for Zur Chronik von Grieshuus (1924), Das Totenschiff (1959), Die Gans von Sedan (1959), Universum-Film AG (UFA), Berlin's first movie on record is from 1916. His last motion picture on file dates from 2012.

Universum-Film AG (UFA), Berlin Filmografie [Auszug]
2012: [] The Raven (Distribution: Deutschland), Režie James McTeigue, with John Cusack, , ,
2000: [03.10] Denninger - Der Mallorcakrimi: Der Tod des Paparazzo (Produkce), Režie Daniel Helfer, with Fernando Aguilar, Bernhard Schir, Eckhard Preuss,
2000: [10.25] Die Polizistin (Produkce), Režie Andreas Dresen, with , Heidemarie Schneider, Gabriela Maria Schmeide,
1999: [/ /1] Rosamunde Pilcher - Wochenende (Produkce), Režie Dieter Kehler, with Chaim Alexander, Harald Krassnitzer, Clelia Sarto,
1997: [12.10] Die zweite Chance (Produkce), Režie Dieter Kehler, with Andreas Brucker, Corinna Drews, Thomas Fritsch,
1997: [/ /1] Die Motorrad-Cops - Hart am Limit (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Karsten Wichniarz, Michael Kreindl, with , Karsten Dörr, Wolfgang Dinslage,
1995: [/ /1] Zappek (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Stephan Meyer, Jürgen Bretzinger, with Ghadah Al-Akel, Jürgen Hentsch, Mechthild Grossmann,
1993: [/ /1] Ein starkes Team (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Martin Weinhart, Konrad Sabrautzky, with , Victor Schefé, Alexander Reed,
1993: [/ /1] Lenya (Produkce), Režie Michael Ballhaus,
1991: [/ /1] Liebes Leben (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Ralf Gregan, Christian Quadflieg, with Sebastian Baur, Maxi Biewer, Urs Remond,
1990: [12.13] Bei mir liegen Sie richtig (Produkce), Režie Ulrich Stark, with Dieter Hallervorden, Ezard Haussmann, Werner Kreindl,
1987: [/ /1] Didi - Der Experte (Produkce), Režie Reinhard Schwabenitzky, with Steven Bennett, Elfi Eschke, Peter Fricke,
1981: [/ /1] Didi Hallervorden - Alles im Eimer (Produkce), Režie Ralf Gregan, with Dieter Hallervorden,
1974: [11.26] Im Vorhof der Wahrheit (Produkce), Režie Fritz Umgelter, with Gerhard Acktun, Matthias Habich, Maria Körber,
1961: [04.13] Schwarzer Kies (Produkce), Režie Helmut Käutner, with , , Wolfgang Büttner,
1960: [09.15] Die Fastnachtsbeichte (Produkce), Režie Wilhelm Dieterle, with Hans Söhnker, Gitty Daruga, Götz George,
1959: [12.22] Die Gans von Sedan (Produkce), Režie Helmut Käutner, with Dany Carrel, Helmut Käutner, Hardy Krüger,
1959: [09.03] Labyrinth (Produkce), Režie Rolf Thiele, with Nicole Badal, Amedeo Nazzari, ,
1959: [] Das Totenschiff (Produkce), Režie Georg Tressler, with Horst Buchholz, Mario Adorf, Helmut Schmid,
1959: [] Jacqueline (Produkce), Režie Wolfgang Liebeneiner, with Götz George, Eva-Maria Meineke, Walther Reyer,
1959: [/ /1] Liebe, Luft und lauter Lügen (Produkce), Režie Peter Beauvais, with Fita Benkhoff, Veronika Bayer, Marianne Wischmann,
1957: [12.19] Wien, du Stadt meiner Träume (Distribution), Režie Willi Forst, with Hans Holt, Erika Remberg, Adrian Hoven,
1944: [08.07] Opfergang (Produkce), Režie Veit Harlan, with Carl Raddatz, Kristina Söderbaum, Irene von Meyendorff,
1944: [03.03] Familie Buchholz (Produkce), Režie Carl Froelich, with Paul Westermeier, Jakob Tiedtke, Hans Hermann Schaufuss,
1943: [05.26] Der Majoratsherr (Produkce), Režie Hans Deppe, with Hella Tornegg, Elly Burgmer, Willy Birgel,
1943: [05.17] Germanin - Die Geschichte einer kolonialen Tat (Produkce), Režie Max W. Kimmich, with Hans Bergmann, Herbert Weissbach, ,
1942: [03.02] Du gehörst zu mir (Produkce), Režie Gerhard Lamprecht, with Ilse Stobrawa, Willy Birgel, Lotte Koch,
1942: [05.27] Liebesgeschichten (Produkce), Režie Victor Tourjansky, with Willy Fritsch, Hannelore Schroth, ,
1942: [12.05] Wen die Götter lieben (Distribution), Režie Karl Hartl, with Hans Holt, Winnie Markus, Irene von Meyendorff,
1942: [11.13] Diesel (Produkce), Režie Gerhard Lamprecht, with Willy Birgel, Paul Wegener, ,
1942: [03/05] Münchhausen (Produkce), Režie Josef von Baky, with Hans Albers, Wilhelm Bendow, Brigitte Horney,
1941: [09.09] Annelie, die Geschichte eines Lebens (Produkce), Režie Josef von Baky, with Margarete Schön, Axel von Ambesser, ,
1941: [] Frauen sind doch bessere Diplomaten (Produkce), Režie Georg Jacoby, with Georg Alexander, Erika von Thellmann, Marika Rökk,
1940: [12.27] Die keusche Geliebte (Produkce), Režie Victor Tourjansky, with Willy Fritsch, Maria Landrock, Paul Dahlke,
1940: [10.17] Die unvollkommene Liebe (Produkce), Režie Erich Waschneck, with Willy Fritsch, , Liane Haid,
1940: [08.29] Wie konntest du, Veronika! (Produkce), Režie Milo Harbich, with Wolf Albach-Retty, Gusti Huber, Erich Ponto,
1938: [08.15] Castelli in aria (Distribution: (Deutschland)), Režie Augusto Genina, with Lilian Harvey, Vittorio De Sica, Rudolf S. Joseph,
1938: [03.31] Drei Unteroffiziere (Produkce), Režie Werner Hochbaum, with Fritz Genschow, Albert Hehn, ,
1938: [12.23] Das Verlegenheitskind (Produkce), Režie Peter Paul Brauer, with Ida Wüst, Ludwig Schmitz, Paul Klinger,
1938: [10.01] Die vier Gesellen (Distribution), Režie Carl Froelich, with Ingrid Bergman, Sabine Peters, Carsta Löck,
1938: [09.14] Eine Nacht im Mai (Produkce), Režie Georg Jacoby, with Marika Rökk, , Karl Schönböck,
1938: [08.11] Capriccio (Produkce), Režie Karl Ritter, with Paul Dahlke, Lilian Harvey, Anton Imkamp,
1938: [] Halt ... meine Uhr! (Produkce), Režie Karl Hans Leiter, with Franz W. Schröder-Schrom, , Ernst Waldow,
1937: [11.04] Fanny Elssler (Produkce), Režie Paul Martin, with Bruno Ziener, Ernst Karchow, Albert Huber,
1937: [08.03] Sieben Ohrfeigen (Produkce), Režie Paul Martin, with Alfred Abel, Willy Fritsch, Lilian Harvey,
1937: [07.06] Mein Sohn, der Herr Minister (Produkce), Režie Veit Harlan, with Bruno Ziener, Hans Moser, Hermann Mayer-Falkow,
1936: [10.06] Les gais lurons (Produkce), Režie Paul Martin, Jacques Natanson, with Henri Garat, Lilian Harvey, Stéphane Pizella,
1936: [09.18] Glückskinder (Produkce), Režie Paul Martin, with Lilian Harvey, Willy Fritsch, Paul Kemp,
1935: [02.14] Roses noires (Produkce), Režie Jean Boyer, Paul Martin, with Jean Galland, Lilian Harvey, Jean Worms,
1935: [12.23] Schwarze Rosen (Produkce), Režie Paul Martin, with Willy Birgel, Willy Fritsch, Lilian Harvey,
1935: [10.24] April, April! (Produkce), Režie Douglas Sirk, with Carola Höhn, , Erhard Siedel,
1935: [] Flaming Hearts (Produkce), Režie Paul Martin, with Lilian Harvey, Esmond Knight, Robert Rendel,
1935: [06.05] Mach' mich glücklich (Produkce), Režie Arthur Robison, with Else Elster, Ursula Grabley, Albert Lieven,
1935: [] Postlagernd XYZ (Produkce), Režie Karl Zander, with Harald Paulsen, Mady Rahl, Hella Graf,
1934: [11.30] Prinzessin Turandot (Produkce), Režie Gerhard Lamprecht, Serge Veber, with Leopoldine Konstantin, Rudolf Biebrach,
1934: [01.19] Rivalen der Luft (Produkce), Režie Frank Wysbar, with Claus Clausen, Volker von Collande, Werner Stock,
1933: [09.15] Tout pour l'amour (Produkce), Režie Henri-Georges Clouzot, Joe May, with Jan Kiepura, , Gregor Rabinovitch,
1933: [08.12] Flüchtlinge (2nd Unit Regie), Režie Gustav Ucicky, with Ida Wüst, Eugen Klöpfer, Franziska Kinz,
1933: [/ /1] Walzerkrieg (Produkce), Režie Ludwig Berger, with Willy Fritsch, Karel Stepanek, Hugo Flink,
1933: [02/22] Ich und die Kaiserin (Produkce), Režie Friedrich Hollaender, with Lilian Harvey, Conrad Veidt, Mady Christians,
1932: [06.16] The only girl (Produkce), Režie Friedrich Hollaender, with Charles Boyer, Mady Christians, Lilian Harvey,
1932: [05.08] Moi et l'impératrice (Produkce), Režie Friedrich Hollaender, Paul Martin, with Charles Boyer, Danièle Brégis, Lilian Harvey,
1932: [04/03] F.P. 1 (Produkce), Režie Karl Hartl, with Conrad Veidt, Jill Esmond, Leslie Fenton,
1932: [02/24] I.F.1. ne répond plus (Produkce), Režie Karl Hartl, with Charles Boyer, Daniela Parola, Jean Murat,
1932: [01.04] Eine Tür geht auf (Produkce), Režie Alfred Zeisler, with , Fritz Odemar, Paul Moleska,
1932: [12.21] Wenn die Liebe Mode macht (Produkce), Režie Franz Wenzler, with , , Kurt Vespermann,
1932: [11.19] Happy ever after (Produkce), Režie Paul Martin, Robert Stevenson, with Sonnie Hale, Lilian Harvey, Jack Hulbert,
1932: [10.21] Un rêve blond (Produkce), Režie Jean Boyer, Paul Martin, with Pierre Brasseur, Henri Garat, Lilian Harvey,
1932: [10/12] Der schwarze Husar (Produkce), Režie Gerhard Lamprecht, with Mady Christians, Conrad Veidt, Wolf Albach-Retty,
1932: [09/23] Ein blonder Traum (Produkce), Režie Paul Martin, with Lilian Harvey, Willy Fritsch, Willi Forst,
1932: [08.26] Quick (Produkce), Režie Robert Siodmak, with Jules Berry, Pierre Brasseur, Lilian Harvey,
1932: [08.08] Quick (Produkce), Režie Robert Siodmak, with Hans Albers, , ,
1932: [/ /1] Mensch ohne Namen (Produkce), Režie Gustav Ucicky, with Carl Balhaus, Hans Brausewetter, Max Gülstorff,
1932: [02.19] 2 Herzen und ein Schlag (Produkce), Režie Wilhelm Thiele, with Lilian Harvey, Wolf Albach-Retty, Kurt Lilien,
1931: [03.00] La fille et le garcon (Produkce), Režie Roger Le Bon, Wilhelm Thiele, with Mady Berry, Henri Garat, Lilian Harvey,
1931: [03.01] Princesse, à vos ordres ! (Produkce), Režie Max de Vaucorbeil, Hanns Schwarz, with Henri Garat, Lilian Harvey, Jean Mercanton,
1931: [12.23] Yorck (Produkce), Režie Gustav Ucicky, with Otto Wallburg, Lutz Altschul, Veit Harlan,
1931: [01.22] Stürme der Leidenschaft (Produkce), Režie Robert Siodmak, with Emil Jannings, Anna Sten, Trude Hesterberg,
1931: [11/31] Congress dances (Produkce), Režie Erik Charell, with Lilian Harvey, Henri Garat, Gibb McLaughlin,
1931: [10.30] Le congrès s'amuse (Produkce), Režie Jean Boyer, Erik Charell, with Armand Bernard, Henri Garat, Lilian Harvey,
1931: [09/29] Der Kongress tanzt (Produkce), Režie Erik Charell, with Lilian Harvey, Willy Fritsch, Otto Wallburg,
1931: [09.19] Calais-Douvres (Produkce), Režie Jean Boyer, Anatole Litvak, with Armand Bernard, Louis Brody, Lilian Harvey,
1931: [09.18] Moje žena - dobrodružka (Meine Frau, die Hochstaplerin) (Distribution), Režie Kurt Gerron, Käthe von Nagy, with Käthe von Nagy, Heinz Rühmann, Fritz Grünbaum,
1931: [09.08] Die Schlacht von Bademünde (Produkce), Režie Philipp Lothar Mayring, with , Lisel Otto, Hill Larsen,
1931: [08.31] Bomby nad Monte Carlem (Bomben auf Monte Carlo) (Produkce), Režie Hanns Schwarz, with Hans Albers, Anna Sten, Heinz Rühmann,
1931: [07.27] Nie wieder Liebe (Produkce), Režie Anatole Litvak, with Lilian Harvey, Harry Liedtke, Felix Bressart,
1930: [12.16] Einbrecher (Produkce), Režie Hanns Schwarz, with Willy Fritsch, Hilde Wörner, Oskar Sima,
1930: [11.07] Hokuspokus (Produkce), Režie Gustav Ucicky, with Géza L. Weisz, Lilian Harvey, Harry Halm,
1930: [09/15] Die Drei von der Tankstelle (Produkce), Režie Wilhelm Thiele, with Lilian Harvey, Willy Fritsch, Oskar Karlweis,
1930: [10.20] The temporary widow (Produkce), Režie Gustav Ucicky, with Lilian Harvey, Laurence Olivier, ,
1930: [10.07] Liebling der Götter (Produkce), Režie Hanns Schwarz, with Max Gülstorff, Emil Jannings, Hans Moser,
1930: [10/02] Le Chemin du Paradis (Produkce), Režie Wilhelm Thiele, Max de Vaucorbeil, with Lilian Harvey, Henri Garat, René Lefèvre,
1930: [03/14] Die letzte Kompanie (Produkce), Režie Curtis Bernhardt, with Conrad Veidt, Karin Evans, Erwin Kalser,
1930: [] Love Waltz (Produkce), Režie Wilhelm Thiele, Carl Winston, with Georg Alexander, John Batten, Lilian Harvey,
1930: [02.07] Liebeswalzer (Produkce), Režie Wilhelm Thiele, with Georg Alexander, Willy Fritsch, Lilian Harvey,
1929: [12.12] Der Bund der Drei (Produkce), Režie Hans Behrendt, with Alfred Beierle, Enrico Benfer, Viktor Gehring,
1929: [12.25] Wenn du einmal dein Herz verschenkst (Produkce), Režie Johannes Guter, with Rudolf Biebrach, Valeria Blanka, Harry Halm,
1929: [08.02] Adieu Mascotte (Produkce), Režie Wilhelm Thiele, with Lilian Harvey, Igo Sym, Marietta Millner,
1929: [10.15] Die Frau im Mond (Produkce), Režie Fritz Lang, with Gerda Maurus, Willy Fritsch, Klaus Pohl,
1929: [04/26] Rund um die Liebe (Produkce), Režie Oskar Kalbus, with Paul Wegener, Lilian Harvey, Liane Haid,
1928: [01.19] Ihr dunkler Punkt (Produkce), Režie Johannes Guter, with Sig Arno, Hermann Speelmans, Karl Platen,
1928: [11.27] Der Kampf ums Matterhorn (Distribution: (Deutschland)), Režie Mario Bonnard, Nunzio Malasomma, with Luis Trenker, Marcella Albani, Alexandra Schmitt,
1928: [09.26] Die Dame mit der Maske (Produkce), Režie Wilhelm Thiele, with Harry Lamberts-Paulsen, Vladimir Gajdarov, Heinrich George,
1928: [] Das Grabmal einer grossen Liebe (Produkce), Režie Franz Osten, with Himansu Rai, , Charu Roy,
1928: [06.30] Der Tanzstudent (Produkce), Režie Johannes Guter, with Gerhard Ritterband, Willy Fritsch, Suzy Vernon,
1928: [03.22] Spione (Produkce), Režie Fritz Lang, with Grete Berger, Ferdinand von Alten, Louis Ralph,
1928: [02.24] Dr. Monnier und die Frauen (Produkce), Režie Gustaf Molander, with Margit Manstad, Ruth Weyher, Fred Louis Lerch,
1928: [02.22] Schuldig (Produkce), Režie Johannes Meyer, with Jenny Hasselqvist,
1927: [06.06] Milak, der Grönlandjäger (Produkce), Režie Georgij Azagarov, Bernhard Villinger, with Ruth Weyher, , Iris Arlan,
1927: [12.20] Der grosse Sprung (Produkce), Režie Arnold Fanck, with Leni Riefenstahl, Luis Trenker, Hans Schneeberger,
1927: [12.19] Paname n'est pas Paris (Produkce), Režie Nikolai Malikoff, with Jaque Catelain, Charles Vanel, Olga Limburg,
1927: [09.30] Die Frau im Schrank (Produkce), Režie Rudolf Biebrach, with Fee Malten, Arnold Korff, Ruth Weyher,
1927: [09.16] Die selige Exzellenz (Produkce), Režie Adolf Edgar Licho, Wilhelm Thiele, with Willy Fritsch, Ernst Gronau, Max Hansen,
1927: [09.05] Grand Hotel (Distribution), Režie Johannes Guter, with Mady Christians, Dagny Servaes, Günther Hadank,
1927: [] Die Hölle der Jungfrauen (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Dagny Servaes, Maria Forescu, Werner Krauss,
1927: [] Die Liebe der Jeanne Ney (Produkce), Režie Georg Wilhelm Pabst, with Edith Jehanne, Uno Henning, Fritz Rasp,
1927: [06.10] Jugendrausch (Distribution), Režie Georgij Azagarov, with Camilla Horn, Hertha von Walther, Gustav Fröhlich,
1927: [05.10] Die Frauengasse von Algier (Produkce), Režie Wolfgang Hoffmann-Harnisch, with Maria Jacobini, Camilla Horn, Warwick Ward,
1927: [09.19] Am Rande der Welt (Produkce), Režie Karl Grune, with Brigitte Helm, Wilhelm Dieterle, Albert Steinrück,
1926: [01.10] Metropolis (Produkce), Režie Fritz Lang, with Brigitte Helm, Rudolf Klein-Rogge, Alfred Abel,
1926: [12.15] Der heilige Berg (Produkce), Režie Arnold Fanck, with Leni Riefenstahl, Luis Trenker, Ernst Petersen,
1926: [10.14] Faust (Produkce), Režie Friedrich Wilhelm Murnau, with Eric Barclay, Frida Richard, Hanna Ralph,
1926: [09.30] Sein grosser Fall (Produkce), Režie Fritz Wendhausen, with Rudolf Forster, Alexander Murski, Christa Tordy,
1926: [09.23] Der Mann im Feuer (Produkce), Režie Erich Waschneck, with Rudolf Rittner, , Olga Tschechowa,
1926: [09.02] Die Boxerbraut (Produkce), Režie Johannes Guter, with Harry Lamberts-Paulsen, Teddy Bill, Louis Brody,
1926: [] Wintermärchen (unrealized project) (Produkce), Režie Arnold Fanck, with Leni Riefenstahl,
1926: [] Till Österland (Distribution: (Deutschland)), Režie Gustaf Molander, with Lars Hanson, Jenny Hasselqvist, Ivan Hedqvist,
1926: [03/22] Die Brüder Schellenberg (Produkce), Režie Karl Grune, with Conrad Veidt, Lil Dagover, Liane Haid,
1926: [03.10] Der Geiger von Florenz (Produkce), Režie Paul Czinner, with Elisabeth Bergner, Conrad Veidt, Nora Gregor,
1925: [01.01] Mein Freund, der Chauffeur (Produkce), Režie Erich Waschneck, with Hans Albers, Alice Kempen, Oscar Marion,
1925: [02.19] Herrn Filip Collins Abenteuer (Produkce), Režie Johannes Guter, with Georg Alexander, Ossi Oswalda, Elisabeth Pinajeff,
1925: [11.20] Tartüff (Produkce), Režie Friedrich Wilhelm Murnau, with Emil Jannings, Werner Krauss, Lil Dagover,
1925: [11.05] The Big Parade (Distribution: (Deutschland)), Režie King Vidor, with John Gilbert, Renée Adorée, Hobart Bosworth,
1925: [11.16] Varieté (Produkce), Režie E.A. Dupont, with Emil Jannings, Maly Delschaft, Lya de Putti,
1925: [09/01] Das Paradies Europas. Bild vom Schweizer Volk und seinen Bergen (Produkce), Režie Walther Zürn, with Charles Willy Kayser, Wilhelm Kaiser-Heyl, Dora Bergner,
1925: [10.15] Das Fräulein vom Amt (Produkce), Režie Hanns Schwarz, with Mary Johnson, André Mattoni, Alexander Murski,
1925: [10.02] Liebe macht blind (Produkce), Režie Lothar Mendes, with Lil Dagover, Conrad Veidt, Georg Alexander,
1925: [12.21] Das Mädchen mit der Protektion (Produkce), Režie Max Mack, with Ossi Oswalda, Willy Fritsch, Nora Gregor,
1925: [05.06] Blitzzug der Liebe (Produkce), Režie Johannes Guter, with Ossi Oswalda, Willy Fritsch, Lillian Hall-Davies,
1925: [03.29] The Way of a Girl (Distribution: (Germany)), Režie Robert G. Vignola, with Eleanor Boardman, Matt Moore, William Russell,
1925: [03.09] Il focolare spento (Distribution: (Deutschland)), Režie Augusto Genina, with Jeanne Brindeau, , Lido Manetti,
1925: [02.02] Forty Winks (Distribution: (Deutschland)), Režie Paul Iribe, Frank Urson, with Raymond Griffith, Theodore Roberts, Viola Dana,
1925: [01.29] Der Turm des Schweigens (Distribution), Režie Johannes Guter, with Nigel Barrie, Fritz Delius, Xenia Desni,
1925: [01.05] East of Suez (Distribution: (Deutschland)), Režie Raoul Walsh, with Pola Negri, Edmund Lowe, Rockliffe Fellowes,
1924: [03.16] Wege zu Kraft und Schönheit (Produkce), Režie Wilhelm Prager, Nicholas Kaufmann, with Jenny Hasselqvist, Camilla Horn, La Jana,
1924: [02.11] Zur Chronik von Grieshuus (Produkce), Režie Arthur von Gerlach, with Lil Dagover, Rudolf Forster, Paul Hartmann,
1924: [10.00] Die Fahrt ins Verderben (Distribution), Režie James Bauer, with Adele Sandrock, Hans Adalbert Schlettow, Erwin Biswanger,
1924: [12.24] The Wife of the Centaur (Distribution: (Deutschland)), Režie King Vidor, with Eleanor Boardman, John Gilbert, Aileen Pringle,
1924: [12.23] Der letzte Mann (Produkce), Režie Friedrich Wilhelm Murnau, with Erich Schönfelder, Emil Jannings, Maly Delschaft,
1924: [12.10] Hríchy v manzelství (Moderne Ehen) (Distribution), Režie Hans Otto, with , , Ernst Stahl-Nachbaur,
1924: [11.26] So This Is Marriage? (Distribution: (Deutschland)), Režie Hobart Henley, with Eleanor Boardman, Conrad Nagel, Lew Cody,
1924: [11.02] Husbands and Lovers (Distribution: (Germany)), Režie John M. Stahl, with Lewis Stone, Dale Fuller, Winter Hall,
1924: [09.19] Komödie des Herzens (Produkce), Režie Rochus Gliese, with Nigel Barrie, Ruth Weyher, Lydia Potechina,
1924: [09.01] Sinners in Silk (Distribution: (Deutschland)), Režie Hobart Henley, with Eleanor Boardman, Adolphe Menjou, Conrad Nagel,
1924: [09.26] Mikaël (Produkce), Režie Carl Theodor Dreyer, with Walter Slezak, Max Auzinger, Nora Gregor,
1924: [08.17] (Distribution: (Deutschland)), Režie Victor Fleming, with Jack Holt, Norma Shearer, Charles Clary,
1924: [] Die Nibelungen II - Kriemhilds Rache (Distribution), Režie Fritz Lang, with Margarete Schön, Rudolf Klein-Rogge, Theodor Loos,
1924: [/ /1] Ein Walzertraum (Produkce), Režie Ludwig Berger, with Karl Beckersachs, , Lydia Potechina,
1924: [03.03] Why Men Leave Home (Distribution: (Germany)), Režie John M. Stahl, with Lewis Stone, Helene Chadwick, Mary Carr,
1924: [11.13] Das Wachsfigurenkabinett (Produkce), Režie Paul Leni, Leo Birinski, with Emil Jannings, Conrad Veidt, Werner Krauss,
1924: [01.03] The Great White Way (Distribution), Režie E. Mason Hopper, with Anita Stewart, Tom Lewis, T. Roy Barnes,
1922: [01.13] Der Liebe Pilgerfahrt (Produkce), Režie Jakov Protazanov, with Grete Diercks, Gustav von Wangenheim, Paul Bildt,
1922: [] Die Macht der Versuchung (Produkce), Režie Paul Ludwig Stein, with Theodor Loos, Lil Dagover,
1922: [] Der Herr Landrat (Distribution), Režie Heinrich Bolten-Baeckers, Charles Decroix, with Leo Peukert, Sabine Impekoven, Leona Bergère,
1921: [12.31] Tol'able David (Distribution: (Germany)), Režie Henry King, with Richard Barthelmess, Gladys Hulette, Walter P. Lewis,
1921: [10.07] Dorothys Bekenntnis (Distribution), Režie Michael Curtiz, with Lucy Doraine, Alphons Fryland, Otto Tressler,
1921: [04.14] Die Bergkatze (Distribution), Režie Ernst Lubitsch, with Pola Negri, Victor Janson, Paul Heidemann,
1921: [08.12] Die Sturmflut des Lebens (Distribution), Režie Paul Ludwig Stein, with Gunnar Tolnæs, Gertrud Welcker, Charlotte Ander,
1921: [] Die Geierwally (Produkce), Režie E.A. Dupont, with Julius Brandt, Wilhelm Dieterle, Eugen Klöpfer,
1921: [] Der Herr Papa (Distribution), Režie Heinrich Bolten-Baeckers, Charles Decroix, with Leo Peukert, Gustav Rudolph, Hilde Hildebrand,
1921: [01.26] Der Stier von Olivera (Produkce), Režie Erich Schönfelder, with Emil Jannings, Hanna Ralph, ,
1920: [02.11] Der kleine Muck (Produkce), Režie Wilhelm Prager, with Willi Allen, Louis Brody, Conrad Dreher,
1920: [12.27] Cinderella's Twin (Distribution: (Deutschland)), Režie Dallas M. Fitzgerald, with Viola Dana, Wallace MacDonald, Ruth Stonehouse,
1920: [11.19] Seine Majestät das Bettelkind (Distribution), Režie Alexander Korda, with Tibor Lubinszky, Alfred Schreiber, Adolf Weisse,
1920: [10.29] Der Golem, wie er in die Welt kam (Produkce), Režie Carl Boese, Paul Wegener, with Paul Wegener, Albert Steinrück, Lyda Salmonova,
1920: [09.30] Whitechapel (Distribution), Režie E.A. Dupont, with Hans Mierendorff, Grit Hegesa, Carl Clewing,
1920: [08.13] Das Skelett des Herrn Markutius (Distribution), Režie Victor Janson, with Curt Goetz, Franz Egénieff, Hermann Vallentin,
1920: [03.18] Stodderprinsessen (Distribution: (Germany)), Režie A.W. Sandberg, with Gunnar Tolnæs, Clara Wieth, Johannes Ring,
1920: [02.06] Die Wohnungsnot (Distribution), Režie Ernst Lubitsch, with Ossi Oswalda, Victor Janson, Marga Köhler,
1920: [09.03] Kohlhiesels Töchter (Produkce), Režie Ernst Lubitsch, with Henny Porten, Emil Jannings, Gustav von Wangenheim,
1920: [02.00] Die Herrin der Welt, Teil 8 - Die Rache der Maud Fergusson (Distribution), Režie Joe May, with Mia May, Hans Mierendorff, Ernst Hofmann,
1919: [] Der Amönenhof (Distribution), Režie Uwe Jens Krafft, with Wilhelm Diegelmann, Charles Willy Kayser, Mia May,
1919: [01.16] Die Herrin der Welt, Teil 6 - Die Frau mit den Milliarden (Distribution), Režie Uwe Jens Krafft, with Mia May, Paul Hansen, Wilhelm Diegelmann,
1919: [01.09] Die Herrin der Welt, Teil 5 - Ophir, die Stadt der Vergangenheit (Distribution), Režie Uwe Jens Krafft, with Mia May, Michael Bohnen, Paul Hansen,
1919: [09.00] Aberglaube (Distribution), Režie Georg Jacoby, with Ellen Richter, Peggy Longard, Victor Janson,
1919: [12.26] Die Herrin der Welt, Teil 4 - König Makombe (Distribution), Režie Uwe Jens Krafft, with Mia May, Michael Bohnen, ,
1919: [12.19] Die Herrin der Welt, Teil 3 - Der Rabbi von Kuan-Fu (Distribution), Režie Joe May, with Mia May, Michael Bohnen, ,
1919: [12.12] Die Herrin der Welt, Teil 2 - Die Geschichte der Maud Gregaards (Distribution), Režie Joe May, with Mia May, Michael Bohnen, ,
1919: [12.05] Die Herrin der Welt, Teil 1 - Die Freundin des gelben Mannes (Produkce), Režie Joe May, with Mia May, Michael Bohnen, ,
1919: [08.22] Vendetta (Distribution), Režie Georg Jacoby, with Emil Biron, Käthe Dorsch, Fred Immler,
1919: [] Irrwahn (Distribution), Režie Hans Werckmeister, with Hugo Fink, Gustav Botz, Käte Haack,
1919: [] Bis früh um fünfe (Distribution), Režie Heinrich Bolten-Baeckers, with , Leo Peukert, Herbert Paulmüller,
1919: [06.25] Die Austernprinzessin (Distribution), Režie Ernst Lubitsch, with Ossi Oswalda, Victor Janson, Harry Liedtke,
1919: [06.00] Ein Mädchen aus guter Familie (Produkce: N° 12189), Režie Georg Schubert, with Alexander Ekert, Hilde Wörner, Kurt Keller-Nebri,
1919: [05.09] Die rollende Kugel (Distribution), Režie Rudolf Biebrach, with Ernst Hofmann, Rudolf Biebrach, Martha Angerstein,
1919: [01.17] Die Dame, der Teufel und die Probiermamsell (Produkce), Režie Rudolf Biebrach, with Henny Porten, Ida Perry, Alfred Abel,
1918: [02.00] Der Mann der Tat (Distribution), Režie Victor Janson, with Emil Jannings, Hanna Ralph, Hermann Böttcher,
1918: [12.17] Carmen (Distribution), Režie Ernst Lubitsch, with Pola Negri, Harry Liedtke, Leopold von Ledebur,
1918: [11.22] Der gelbe Schein (Produkce), Režie Victor Janson, Eugen Illés, with Pola Negri, Harry Liedtke, Victor Janson,
1918: [10.10] Ihr grosses Geheimnis (Distribution), Režie Joe May, Leopold Bauer, with Mia May, Käte Haack, Johannes Riemann,
1918: [09.27] Die Sieger (Produkce), Režie Rudolf Biebrach, with Henny Porten, Arthur Bergen, Bruno Decarli,
1918: [] Der Flieger von Goerz (Distribution), Režie Georg Jacoby, with Ellen Richter, Harry Liedtke, Johannes Müller,
1918: [] Das Geheimnis der Cecilienhütte (Distribution), Režie Hermann Schuller, with Hanna Ralph, Theodor Burghardt, Fritz Delius,
1918: [] Nach zwanzig Jahren (Distribution), Režie Willy Zeyn, with Emil Jannings, Dagny Servaes,
1918: [04.29] Riders of the Night (Distribution: (Germany)), Režie John H. Collins, with Viola Dana, George Chesebro, Clifford Bruce,
1918: [03.15] Auf Probe gestellt (Produkce), Režie Rudolf Biebrach, with Henny Porten, Reinhold Schünzel, Hermann Thimig,
1918: [02.22] Cesta na Mars (Himmelskibet) (Distribution: (Germany)), Režie Holger-Madsen, with Nicolai Neiiendam, Gunnar Tolnæs, ,
1918: [02.04] Under Suspicion (Distribution: (Deutschland)), Režie Will S. Davis, with Francis X. Bushman, Beverly Bayne, Eva Gordon,
1917: [09.10] Tösen från stormyrtorpet (Distribution: (Germany)), Režie Victor Sjöström, with Greta Almroth, Lars Hanson, Karin Molander,
1917: [08.13] The Girl Without a Soul (Distribution: (Deutschland)), Režie John H. Collins, with Viola Dana, Robert Walker, Fred C. Jones,
1917: [04.23] God's Law and Man's (Distribution: (Deutschland)), Režie John H. Collins, with Viola Dana, Robert Walker, Augustus Phillips,
1917: [03.26] Wanata, indiánské děvče (The Hidden Children) (Distribution: Deutschland), Režie Oscar Apfel, with Harold Lockwood, May Allison, Lillian West,
1917: [03.05] The Barricade (Distribution: (Deutschland)), Režie Edwin Carewe, with Mabel Taliaferro, Frank Currier, Clifford Bruce,
1917: [01.21] The Iced Bullet (Distribution: (1924 Germany)), Režie Reginald Barker, with William Desmond, Robert McKim, J. Barney Sherry,
1916: [11.18] Madame Tallien (Distribution: (Germany)), Režie Enrico Guazzoni, Mario Caserini, with Lyda Borelli, Amleto Novelli, ,

. 6 . 8 . 18 . 26 . 27 . 31 . 36 . 38 . 56 . 66 . 73 . 76 . 118 . 127 . 132 . 156 . 162 . 165 . 169 . 170 . 173 . 174 . 187 . 189 . 192 . 194 . 205 . 215

Filmografie Universum-Film AG (UFA), Berlin nach Kategorien

Produktion Verleih Second Unit Regie

Universum-Film AG (UFA), Berlin in other Database records: German Early Cinema

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Universum-Film AG (UFA), Berlin - KinoTV