Mikhail Orlov

Portrait Mikhail OrlovHerec - Russia
Narodil 5. únor 1923 v Moskva
Zemžel 22. listopad 2005 v Moskva

Mini-Biography:
Mikhail Orlov was born on Februar 5, 1923 in Moskva. He was a Russian Herec, known for Skazka o Tsare Saltane (1966), Mikhail Orlov's first movie on record is from 1966. Mikhail Orlov died on November 22, 2005 in Moskva. His last motion picture on file dates from 1966.

Mikhail Orlov Filmografie [Auszug]
1966: [01.02] Skazka o Tsare Saltane (Herci), Režie Aleksandr Ptushko, with , , ,

Filmografie Mikhail Orlov nach Kategorien

Darsteller

Mikhail Orlov in other Database records:

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Mikhail Orlov als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Mikhail Orlov bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Mikhail Orlov - KinoTV