DEFA Deutsche Film-Aktiengesellschaft, Berlin DDR

No Photo

Produktion - Německá Demokratická Republika
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of DEFA Deutsche Film-Aktiengesellschaft, Berlin DDR is not on record. Produktion, known for Jakob, der Lügner (1974), Das Kaninchen bin ich (1965), Abenteuer in Bamsdorf (1958), DEFA Deutsche Film-Aktiengesellschaft, Berlin DDR's first movie on record is from 1922. His last motion picture on file dates from 1992.

DEFA Deutsche Film-Aktiengesellschaft, Berlin DDR Filmografie [Auszug]
1992: [/ /1] Grossvater's Reise (Produkce), Režie Steffan Lamm, with Bernhard Heinrich Herzog, , Ingrid Thulin,
1992: [/ /1] Die Krücke (Produkce), Režie Jörg Grünler, with Götz Behrendt, Kirsten Block, Martina Gedeck,
1992: [/ /1] Zirri - Das Wokenschaf (Produkce), Režie Rolf Losansky, with Fred Delmare, Günter Grabbert, Inka Victoria Groetschel,
1992: [/ /1] Herzsprung (Produkce), Režie Helke Misselwitz, with Ben Becker, Tatjana Besson, Claudia Geisler,
1992: [/ /1] Die Lügnerin (Produkce), Režie Siegfried Kühn, with Jenny Antoni, Rita Feldmeier, Vadim Glowna,
1991: [/ /1] Die Tigerin (Produkce), Režie Karin Howard, with Hans-Dieter Brückner, Hannes Jaenicke, Eva Mannschott,
1991: [/ /1] Die Verfehlung (Produkce), Režie Heiner Carow, with Angelica Domröse, Jörg Gudzuhn, Gottfried John,
1991: [/ /1] Miraculi (Produkce), Režie Ulrich Weiss, with Uwe Kockisch, Carina N. Wiese,
1990: [05.19] Die Taube auf dem Dach (Produkce), Režie Iris Gusner, with Andreas Gripp, Monika Lennartz, Lotte Loebinger,
1990: [/ /1] Banale Tage (Produkce), Režie Peter Welz, with Bärbel Bolle, Christian Kuchenbuch, Sven Lehmann,
1990: [/ /1] Pause für Wanzka (Produkce), Režie Vera Loebner, with Kurt Böwe, Claudia Michelsen, Marianne Wünscher,
1990: [] Olle Hexe (Produkce), Režie Günter Meyer, with , Joachim Schönitz, Klaus Piontek,
1989: [/ /1] Versteckte Fallen (Produkce), Režie Rainer Behrend, with Hans-Uwe Bauer, Arianne Borbach, ,
1989: [/ /1] Die Besteigung des Chimburazo (Produkce), Režie Rainer Simon, with Jan Josef Liefers, Claudia Michelsen,
1989: [/ /1] Thomas Müntzer (Produkce), Režie Kurt Veth, with Claudia Michelsen, Nadja Sabrina Schulz,
1988: [/ /1] Treffen in Travers (Produkce), Režie Michael Gwisdek, with Hermann Beyer, Peter Dommisch, Corinna Harfouch,
1988: [/ /1] Kai aus der Kiste (Produkce), Režie Günter Meyer, with Torsten Michaelis, Hajo Müller, Brigitte Möring,
1988: [] Der Eisenhans (Produkce), Režie Karl Heinz Lotz, with Werner Godemann, Johannes Knittel, Gundula Köster,
1988: [] Felix und der Wolf (Produkce), Režie Evelyn Schmidt, with Hermann Beyer, Floriane Eichhorn, Micha Hulshof,
1988: [01.11] Die Bertinis (Produkce), Režie Egon Monk, with Katja Riemann, Günter Lüdke, Dietrich Mattausch,
1987: [/ /1] Einer trage des anderen Last ,,, (Produkce), Režie Lothar Warneke, with Doris Thalmer, Susanne Lüning, Ute Lubosch,
1987: [/ /1] Liane (Produkce), Režie Erwin Stranka, with , Peter Sodann, Christine Schorn,
1987: [/ /1] Motivsuche (Produkce), Režie Dietmar Hochmuth, with Lothar Bisky, Arianne Borbach,
1987: [] Das Schulgespenst (Produkce), Režie Rolf Losansky,
1986: [/ /1] Caspar David Friedrich (Produkce), Režie Peter Schamoni, with Lothar Blumhagen, Helmut Griem, Hans Peter Hallwachs,
1986: [/ /1] Spuk von draussen (Serienhaupttitel) (Produkce), Režie Günter Meyer, with Joachim Zschocke, Madeleine Lierck, Volkmar Kleinert,
1986: [/ /1] Vorspiel (Produkce), Režie Peter Kahane, with Arianne Borbach,
1986: [/ /1] Die Galgenbrücke (Produkce), Režie Hans Werner, with Arianne Borbach,
1986: [/ /1] Blonder Tango (Produkce), Režie Lothar Warneke, with Karin Düwel, Johanna Schall,
1986: [] Käthe Kollwitz (Produkce), Režie Ralf Kirsten, with , Fred Düren, Detlef Bierstedt,
1985: [01.01] Pelle der Eroberer (Produkce), Režie Christian Steinke, with Susanne Lüning, Klaus Manchen, Walfriede Schmitt,
1985: [12.12] Die Gänse von Bützow (Produkce), Režie Frank Vogel, with Carl Heinz Choynski, Kaspar Eichel, Reiner Heise,
1985: [/ /1] Unternehmen Geigenkasten (Produkce), Režie Gunter Friedrich, with Dirk Bartsch, Peter Bause, Fred Delmare,
1985: [/ /1] Der Doppelgänger (Produkce), Režie Werner W. Wallroth, with Astrid Höschel, K. Dieter Klebsch, Ulrike Mai,
1985: [/ /1] Der Rabenvater (Produkce), with Roland Gawlik, , ,
1985: [] Die dritte Frau (Produkce), Režie Michael Knof, with Roland Hemmo, , Jürgen Reuter,
1984: [01.16] Das Haus am Fluss (Produkce), Režie Roland Gräf, with , Johanna Schall, Katrin Sass,
1984: [/ /1] Leben in Wittstock (Produkce), Režie Volker Koepp,
1984: [] Wo andere schweigen (Produkce), Režie Ralf Kirsten, with Gudrun Okras, Elke Reuter, Rolf Ludwig,
1984: [/ /1] Eine sonderbare Liebe (Produkce), Režie Lothar Warneke, with Ulrich Anschütz, Peter Sodann, Christine Schorn,
1984: [/ /1] Kaskade rückwärts (Produkce), Režie Iris Gusner, with Amina Gusner, Siegfried Höchst, Gertraud Kreissig,
1984: [] Das Eismeer ruft (Produkce), Režie Jörg Foth, with Thomas Gutzeit, Oliver Karsitz, Ilja Kriwolutzki,
1983: [/ /1] Wenn ick nich wär' (Produkce), Režie Klaus Gendries, with Kurt Borkart, Agnes Kraus, Margitta Peil,
1983: [/ /1] Ärztinnen (Produkce), Režie Horst Seemann, with Michael Gwisdek, Rolf Hoppe, Daniel Jacob,
1983: [/ /1] Fariaho (Produkce), Režie Roland Gräf, with Arianne Borbach,
1983: [/ /1] Das Luftschiff (Produkce), Režie Rainer Simon, with Johanna Schall,
1983: [/ /1] Erscheinen Pflicht (Produkce), with Uwe Kockisch,
1982: [/ /1] Der Prinz hinter den sieben Meeren (Produkce), Režie Walter Beck, with , , ,
1982: [/ /1] Märkische Forschungen (Produkce), Režie Roland Gräf, with Hermann Beyer, Kurt Böwe, Eberhard Esche,
1982: [/ /1] Sabine Kleist, 7 Jahre (Produkce), Režie Helmut Dziuba, with Gert Gütschow, Heide Kipp, Petra Lämmel,
1982: [/ /1] Schwierig, sich zu verloben (Produkce), Režie Karl-Heinz Heymann, with ,
1982: [/ /1] Nachhilfe für Vati (Produkce), Režie Karola Hattop, with Bärbel Röhl,
1981: [/ /1] Die Beunruhigung (Produkce), Režie Lothar Warneke,
1981: [/ /1] Wilhelm Meisters Wanderjahre (Produkce), Režie Celino Bleiweiss, with Karin Mikityla,
1981: [/ /1] Ein unbekannter Bruder (Produkce), with Uwe Kockisch,
1980: [/ /1] Gevatter Tod (Produkce), Režie Wolfgang Hübner, with Hannes Fischer, Dieter Franke, Janina Hartwig,
1980: [/ /1] Aus der Franzosenzeit (Produkce), Režie Dagmar Damek,
1980: [] Veszélyes jatékok (Produkce), Režie Tamás Fejer, with Jenny Gröllmann, Ernst Meincke, Jörg Panknin,
1979: [09.20] Lachtauben weinen nicht (Produkce), Režie Ralf Kirsten, with , , ,
1979: [/ /1] Blauvogel (Produkce), Režie Ulrich Weiss, with Kurt Böwe, Egon Günther, Jutta Hoffmann,
1979: [/ /1] P.S. (Produkce), Režie Roland Gräf, with Hilmar Baumann, , Hans-Joachim Rodewald,
1979: [] Und nächstes Jahr am Balaton (Produkce), Režie Herrmann Zschoche, with Peter Bause, Odette Bereska, Fred Delmare,
1979: [] Don Juan, Karl-Liebknecht-Str. 78 (Produkce), Režie Siegfried Kühn, with Günter Margo, Helga Korén, Hilmar Thate,
1978: [11.10] Sabine Wulff (Produkce), Režie Erwin Stranka, with Gerhard Bienert, Karin Düwel, Manfred Ernst,
1978: [/ /1] Ursula (Produkce), Režie Egon Günther, with Matthias Habich, Jutta Hoffmann, Wolf Kaiser,
1978: [/ /1] Fleur Lafontaine (Produkce), Režie Horst Seemann, with Gerhard Bienert, Angelica Domröse, Fred Düren,
1978: [] Nicki (Produkce), Režie Gunther Scholz, with Andrea Brose, Margot Busse, Ralf Häger,
1977: [05.31] Ein April hat 30 Tage (Produkce), Režie Gunther Scholz, with Sieglinde Aoulong, Carmen Araya, Jurie Darie,
1977: [09.20] Die Leiden des jungen Werthers (Produkce), Režie Egon Günther, with Hilmar Baumann, Barbara Dittus, Herwart Grosse,
1976: [/ /1] Beethoven - Tage aus einem Leben (Produkce), Režie Horst Seemann, with Eberhard Esche, Stefan Lisewski, Renate Richter,
1976: [/ /1] Nelken in Aspik (Produkce), Režie Günter Reisch, with Helga Göring, Eva-Maria Hagen, Erik S. Klein,
1976: [] Das blaue Licht (Produkce), Režie Iris Grunser, with Fred Delmare, Blanche Kommerell, Marylu Poolman,
1976: [] Unterwegs nach Atlantis (Produkce), Režie Siegfried Kühn, with Günter Margo, Carl Heinz Choynski, ,
1975: [/ /1] Blutsbrüder (Produkce), Režie Werner W. Wallroth, with Gojko Mitic, Dean Read,
1975: [/ /1] Im Schlaraffenland (Produkce), Režie Kurt Jung-Alsen, with Gerd Biewer, Barbara Adolph, Lothar Förster,
1975: [] Abenteuer mit Blasius (Produkce), Režie Egon Schlegel, with Norbert Christian, Wolfgang Greese, Jana Gyrova,
1975: [] Aus meiner Kindheit (Produkce), Režie Bernhard Stephan, with , Norbert Christian, Barbara Adolph,
1974: [09.19] ... verdammt, ich bin erwachsen (Produkce), Režie Rolf Losansky, with Ralf Schlösser, , ,
1974: [/ /1] Jakob, der Lügner (Produkce), Režie Frank Beyer, with Peter Sturm, Jürgen Hilbrecht, Gabriele Gysi,
1974: [/ /1] Hans Röckle und der Teufel (Produkce), Režie Hans Kratzer, with , Helmut Schreiber, Joseph Schorn,
1974: [/ /1] Mädchen in Wittstock (Produkce), Režie Volker Koepp,
1974: [////1] Lotte in Weimar (Produkce), Režie Egon Günther, with Lilli Palmer, Martin Hellberg, Jutta Hoffmann,
1974: [/ /1] Heisse Spuren (Produkce), Režie Wolfgang Hübner, with , Alfred Scheid, Willi Neuenhahn,
1974: [] Liebe mit 16 (Produkce), Režie Herrmann Zschoche, with , Heinz-Peter Linse, Katharina Lind,
1974: [] Ulybnis, rovjesnik! (Produkce), Režie Julij Kun, with Marianne Wünscher,
1973: [/ /1] Unterm Birnbaum (Produkce), Režie Ralf Kirsten, with , Kurt Radeke, Rudolf Melichar,
1973: [/ /1] Aus dem Leben eines Taugenichts (Produkce), Režie Celino Bleiweiss, with Anna Dymna,
1973: [/ /1] Das zweite Leben des Friedrich Wilhelm Georg Platow (Produkce), Režie Siegfried Kühn, with Eberhard Esche, Dieter Franke, Günter Margo,
1973: [] Warum kann ich nicht artig sein (Produkce), Režie Gunter Friedrich, with Helga Hahnemann, Michael Hunger, Harald Klette,
1972: [01.01] Aber Vati! (Produkce), Režie Klaus Gendries, with Susanne Düllmann, Martin Trettau, Jochen Thomas,
1972: [] Leichensache Zernik (Produkce), Režie Gerhard Klein, Helmut Nitzschke, with Alexander Lang, Gert Gütschow, Norbert Christian,
1972: [] Trotz alledem (Produkce), Režie Günter Reisch, with Ljudmila Kasjanova, Albert Garbe, Christine Schuster,
1972: [/ /1] Der kleine und der grosse Klaus (Produkce), Režie Celino Bleiweiss, with , Fred Düren, Siegfried Kilian,
1972: [] Der römische Weg (Produkce), Režie Peter Hagen, with Mario Turra, Wilfried Ortmann, Wolfgang Greese,
1972: [] Das Wasserschloss (Produkce), Režie Peter Hagen, with , Wilfried Ortmann, Wolfgang Greese,
1972: [] Das Nest im Urwald (Produkce), Režie Peter Hagen, with Mario Turra, Wilfried Ortmann, Wolfgang Greese,
1972: [] Januskopf (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with Armin Mueller-Stahl, Katja Paryla, Viktor Avdjushko,
1971: [07.00] Goya oder: Der arge Weg der Erkenntnis (Produkce), Režie Konrad Wolf, with Donatas Banionis, Olivera Katarina, Fred Düren,
1971: [/ /1] Wie heiratet man einen König (Produkce), Režie Rainer Simon, with Peter Dommisch, Eberhard Esche, Hannes Fischer,
1971: [/ /1] Du und ich und Klein-Paris (Produkce), Režie Werner W. Wallroth, with , Elvira Schuster, Käthe Reichel,
1971: [/ /1] Der Mann, der nach der Oma kam (Produkce), Režie Lothar Oehme, with Marianne Wünscher, Ilse Voigt, Katrin Martin,
1971: [] Zeit der Störche (Produkce), Režie Siegfried Kühn, with , Winfried Glatzeder, Jürgen Hentsch,
1971: [] Dornröschen (Produkce), Režie Walter Beck, with Juliane Korén, Vera Oelschlegel, Helmut Schreiber,
1970: [/ /1] Weite Strassen, stille Liebe (Produkce), Režie Herrmann Zschoche, with Jutta Hoffmann, Manfred Krug, Ulrike Plenzdorf,
1970: [/ /1] Dr. med. Sommer II (Produkce), Režie Lothar Warneke, with Margret Allner, , Juliane Korén,
1970: [] Signale - Ein Weltraumabenteuer (Produkce), Režie Gottfried Kolditz, with , Zbigniew Sawan, Friedrich Richter,
1969: [/ /1] Mit mir nicht, Madame (Produkce), Režie Roland Oehme, Lothar Warneke, with Enrico Bonaterra, Milivoj Popovic-Mavid, Edwin Marian,
1969: [/ /1] Der Engel im Visier (Produkce), Režie Lothar Bellag, with Norbert Christian, Fred Düren, Erika Pelikowsky,
1968: [] Heisser Sommer (Produkce), Režie Joachim Hasler, with Frank Schöbel, Chris Doerk, Regine Albrecht,
1968: [/ /1] Abschied (Produkce), Režie Egon Günther, with Annekathrin Bürger, Mathilde Danegger, Martin Flörchinger,
1968: [/ /1] Die Toten bleiben jung (Produkce), Režie Joachim Kunert, with Ostara Körner, Klaus Piontek, Erika Pelikowsky,
1967: [/ /1] Meine Freundin Sybille (Produkce), Režie Wolfgang Luderer, with , Wolfgang Luderer, Hans-Hartmut Krüger,
1967: [/ /1] Ein Lord am Alexanderplatz (Produkce), Režie Günther Reisch, with Barbara Dittus, Angelica Domröse, Monika Gabriel,
1966: [/ /1] Schwarze Panther (Produkce), Režie Josef Mach, with Hannjo Hasse, Christine Laszar, Helmut Schreiber,
1966: [/ /1] Lebende Ware (Produkce), Režie Wolfgang Luderer, with Herwart Grosse, Siegfried Weiss, Marion van de Kamp,
1966: [. .] Die Reise nach Sundevit (Produkce), Režie Heiner Carow, with Fritz Barthold, Ralph Borgwardt, Horst Drinda,
1965: [10.26] Das Kaninchen bin ich (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with , Willi Narloch, Irma Münch,
1965: [////1] Karla (Produkce), Režie Herrmann Zschoche, with Herwart Grosse, Jutta Hoffmann, Jürgen Hentsch,
1965: [/ /1] Mörder auf Urlaub (Produkce), Režie Bosko Boskovic, with Doris Abesser, Annekathrin Bürger,
1965: [/ /1] Nichts als Sünde (Produkce), Režie Hanus Burger, with Annekathrin Bürger, Jochen Thomas, Rolf Römer,
1965: [/ /1] Wolf unter Wölfen (Produkce), Režie Hans-Joachim Kasprzik, with Felicitas Ritsch, Herbert Körbs, Herbert Köfer,
1965: [/ /1] Lots Weib (Produkce), Režie Egon Günther, with Marita Böhme, Walter E. Fuss, Wolfgang Greese,
1965: [/ /1] König Drosselbart (Produkce), Režie Walter Beck, with Bruno Carstens, Arno Wyzniewski, Marianne Wünscher,
1965: [/ /1] Entlassen auf Bewährung (Produkce), Režie Richard Groschopp, with Angelica Domröse, Helga Göring, Karl Kendzia,
1965: [/ /1] Chronik eines Mordes (Produkce), Režie Joachim Hasler, with Angelica Domröse, Martin Flörchinger, Antje Ruge,
1965: [/ /1] Die besten Jahre (Produkce), Režie Günther Rücker, with Bruno Carstens, Lissy Tempelhof, Klaus Piontek,
1965: [/ /1] Alfons Zitterbacke (Produkce), Režie Konrad Petzold, with Angela Brunner, Regina de Reese, Horst Jonischkan,
1965: [/ /1] Als Martin vierzehn war (Produkce), Režie Walter Beck, with Ulrich Balko, Hans Hardt-Hardtloff, Manfred Heine,
1965: [/ /1] Das blaue Zimmer (Produkce), Režie Robert Vernay, with Elsa Grube-Deister, Wolf Kaiser, Siegfried Killian,
1965: [/ /1] Eine schreckliche Frau (Produkce), Režie Jindrich Polák, with Karin Buchali, Karin Schröder, Heinz Schröder,
1965: [] Der fliegende Holländer (Produkce), Režie Joachim Herz, with Anna Prucnal, Fred Düren, Gert Ehlers,
1965: [/ /1] Hamida (Produkce), Režie Jean Michaud-Mailland, with Amor Aouini, Abdellatif Ben Eljia, Handa Ben Tijani,
1965: [/ /1] Ohne Pass in fremden Betten (Produkce), Režie Vladimir Brebera, with Gerhard Bienert, Christel Bodenstein, Carola Braunbock,
1965: [/ /1] Reise ins Ehebett (Produkce), Režie Joachim Hasler, with Eva-Maria Hagen, Claus Jurichs, Werner Lierck,
1965: [/ /1] Der Reserveheld (Produkce), Režie Wolfgang Luderer, with Axel Triebel, Fritz Mohr, Herbert Köfer,
1965: [/ /1] Salon Pitzelberger (Produkce), Režie Horst Bonnet, with Harald Neukirch, Helga Piur, Paula Ronay,
1965: [] Die Söhne der Grossen Bärin (Produkce), Režie Josef Mach, with Gojko Mitic, , Rolf Römer,
1965: [/ /1] Solange Leben in mir ist (Produkce), Režie Günter Reisch, with Erika Dunkelmann, Albert Garbe, Albert Hetterle,
1965: [/ /1] Terra incognita (Produkce), Režie Hanns Anselm Perten, with Ralph Borgwardt, Wladimir Gussew, Alexander Hwylja,
1964: [07.31] Mir nach, Canaillen! (Produkce), Režie Ralf Kirsten, with Manfred Krug, , Fred Düren,
1964: [/ /1] Karbid und Sauerampfer (Produkce), Režie Frank Beyer, with , A.M. Presnezow, Werner Möhring,
1964: [/ /1] Pension Boulanka (Produkce), Režie Helmut Krätzig, with Bärbel Bolle, , ,
1964: [/ /1] Peterle und die Weihnachtsgans Auguste (Produkce), Režie Rainer Simon,
1964: [/ /1] Die antike Münze (Produkce), Režie Vladimir Jantschew, with Liana Antonova, Manfred Krug, Georgi Popov,
1964: [] Die Suche nach dem wunderbunten Vögelchen (Produkce), Režie Rolf Losansky, with , Marion Minnich, Hans-Peter Minetti,
1964: [] Die Hochzeit von Länneken (Produkce), Režie Heiner Carow, with Brigitte Beier, Fred Delmare, Erika Dunkelmann,
1964: [04.09] Der geteilte Himmel (Produkce), Režie Konrad Wolf, with Eberhard Esche, Renate Blume, Hilmar Thate,
1963: [10.15] Christine (Produkce), Režie Slatan Dudow, with Annette Roth, Günther Haack, Horst Schulze,
1963: [/ /1] For Eyes only (Produkce), Režie Janos Veiczi, with Eberhard Esche, Martin Flörchinger, Eva-Maria Hagen,
1963: [/ /1] Lütt Matten und die weisse Muschel (Produkce), Režie Herrmann Zschoche, with Lutz Bosselmann, Johanna Clas, Erik S. Klein,
1963: [] Frau Holle (Produkce), Režie Gottfried Kolditz, with Mathilde Danegger, Elfriede Florin, Katharina Lind,
1962: [] Königskinder (Produkce), Režie Frank Beyer, with , Monika Lennartz, Walter Lendrich,
1962: [] Nackt unter Wölfen (Produkce), Režie Frank Beyer, with Viktor Avdjushko, Boleslaw Plotnicki, Armin Mueller-Stahl,
1962: [/ /1] Das zweite Gleis (Produkce), Režie Joachim Kunert, with Annekathrin Bürger, Helga Göring, Albert Hetterle,
1962: [/ /1] Das verhexte Fischerdorf (Produkce), Režie Siegfried Hartmann, with Gerd E. Schäfer, Gustav Müller, Werner Lierck,
1962: [. .] Minna von Barnhelm oder Das Soldatenglück (Produkce), Režie Martin Hellberg, with , Karl-Helge Hofstadt, George Helge,
1961: [10.06] Schneewittchen (Produkce), Režie Gottfried Kolditz, with Arno Wyzniewski, Heinz Scholz, Marianne Christina Schilling,
1961: [/ /1] Wenn du zu mir hälst (Produkce), Režie Hans-Erich Korbschmitt, with Angelica Domröse, Klaus Gendries, ,
1961: [/ /1] Guten Tag, Lieber Tag ! (Produkce), Režie Gerhard Klingenberg, with Annekathrin Bürger, Fritz-Ernst Fechner, Margret Homeyer,
1961: [] Der Fall Gleiwitz (Produkce), Režie Gerhard Klein, with Herwart Grosse, Hannjo Hasse, Friedrich Richter,
1961: [/ /1] Ach, du Fröhliche (Produkce), Režie Günter Reisch, with Arno Wyzniewski, Hermann Kant, Walter Jupé,
1961: [/ /1] Steinzeitballade (Produkce), Režie Ralf Kirsten, with Carola Braunbock, Günter Naumann, Gerd E. Schäfer,
1961: [05.17] Professor Mamlock (Produkce), Režie Konrad Wolf, with , Horst Giesen, Walter E. Fuss,
1961: [02.08] Septemberliebe (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with Doris Abesser, Maria Besendahl, Annekathrin Bürger,
1960: [/ /1] Spotkanie w mroku (Produkce), Režie Wanda Jakubowska, with Erich Franz, Horst Friedrich, Hans-Peter Reinecke,
1960: [] Mutter Courage und ihre Kinder (Produkce), Režie Peter Palitzsch, Manfred Wekwerth, with Angelika Hurwitz, Ekkehard Schall, Heinz Schubert,
1960: [05.13] La rabouilleuse (Produkce), Režie Louis Daquin, with Bella Waldritter, Madeleine Robinson, Harry Riebauer,
1960: [02.26] Der schweigende Stern (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with Ignacy Machowski, Michail N. Postnikow, Günther Simon,
1959: [/ /1] Reportage 57 (Produkce), Režie Janos Veiczi, with Annekathrin Bürger, Paul Streckfuss,
1959: [] Verwirrung der Liebe (Produkce), Režie Slatan Dudow, with Gerhard Bienert, Marianne Wünscher, Willi Schrade,
1959: [/ /1] Das Feuerzeug (Produkce), Režie Siegfried Hartmann, with Rolf Defrank, Hans Fiebrandt, Hannes Fischer,
1959: [/ /1] Sie nannten ihn Amigo (Produkce), Režie Heiner Carow, with Fred Düren, Erich Franz, Angelika Hurwicz,
1959: [] Musterknaben (Produkce), Režie Johannes Knittel, with Fritz Dietz, Hartmut Reck, Peter Marx,
1959: [05.23] Sterne (Produkce), Režie Konrad Wolf, with Sasha Krusharska, Jürgen Frohriep, Erik S. Klein,
1958: [09.28] Der Prozess wird vertagt (Produkce), Režie Herbert Ballmann, with Raimund Schelcher, Gerhard Bienert, Gerry Wolff,
1958: [/ /1] Abenteuer in Bamsdorf (Produkce), Režie Konrad Petzold, with Klaus Böhme, Bernd Kuss, Charlotte Küter,
1958: [/ /1] Tilman Riemenschneider (Produkce), Režie Helmut Spiess, with Annekathrin Bürger, Elfriede Florin, Waldemar Jacobi,
1957: [03.17] Mit Leib und Seele (Produkce), Režie Bernhard Stephan, with Manfred Ernst, Regine Heintze, Andrea Lüdke,
1957: [03.27] Sonnensucher (Produkce), Režie Konrad Wolf, with , Joachim Gläser, Erwin Geschonneck,
1957: [01.10] Tatort Berlin (Produkce), Režie Joachim Kunert, with Jochen Brockmann, Harry Engel, Martin Flörchinger,
1957: [11.15] Vergesst mir meine Traudel nicht (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with Maria Besendahl, Günther Simon, Erna Sellmer,
1957: [/ /1] Spur in die Nacht (Produkce), Režie Günther Reisch, with Annekathrin Bürger, Hela Gruel,
1957: [/ /1] Betrogen bis zum jüngsten Tag (Produkce), Režie Kurt Jung-Alsen, with Erich Brauer, Wolfgang Kieling, Peter Kiwitt,
1957: [] Berlin - Ecke Schönhauser (Produkce), Režie Gerhard Klein, with Ekkehard Schall, Ilse Pagé, Harry Engel,
1956: [05.31] Lissy (Produkce), Režie Konrad Wolf, with Else Wolz, Georg Feicht, Klaus Erforth,
1956: [/ /1] Till l'Espiègle (Produkce), Režie Gérard Philipe, with Gérard Philipe, Erwin Geschonneck, ,
1956: [/ /1] Eine Berliner Romanze (Produkce), Režie Gerhard Klein, with Erich Brauer, Annekathrin Bürger, Erika Dunkelmann,
1956: [/ /1] Die Millionen der Yvette (Produkce), Režie Martin Hellberg, with Ruth Baldor, Hans Joachim Büttner, Sabine Thalbach,
1956: [/ /1] Wo du hingehst... (Produkce), Režie Martin Hellberg, with Charlotte Küter, Alexander Papendiek, Josef Kamper,
1956: [] Damals in Paris (Produkce), Režie Carl Balhaus, with Susanne Düllmann, Herwart Grosse, Waldemar Jacobi,
1956: [] Besondere Kennzeichen: keine (Produkce), with Waldemar Jacobi,
1956: [05.17] Thomas Müntzer (Produkce), Režie Martin Hellberg, with Martin Flörchinger, Paul Streckfuss, ,
1956: [02.17] Genesung (Produkce), Režie Konrad Wolf, with Gerry Wolff, Gisela Graupner, Erich Franz,
1955: [10.07] Ernst Thälmann - Führer seiner Klasse (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with Günther Simon, Hans-Peter Minetti, Karla Runkehl,
1955: [/ /1] Zar und Zimmermann (Produkce), Režie Hans Müller, with Eric Arnold, Paula Braend, Harry Engel,
1955: [] Mutter Courage und ihre Kinder (unrealized project) (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Bernard Blier, Ernst Busch, Erwin Geschonneck,
1954: [03.03] Einmal ist keinmal (Produkce), Režie Konrad Wolf, with , Edgar Engelmann, Christoph Engel,
1954: [09.03] Ernst Thälmann - Sohn seiner Klasse (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with , Hans Flössel, Martin Flörchinger,
1954: [/ /1] Leuchtfeuer (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Elfriede Florin, Maly Delschaft, Jochen Thomas,
1954: [] Star mit fremden Federn (Produkce), Režie Harald Mannl, with Rudolf Ulrich, Werner Peters, Horst Naumann,
1954: [] Sommerliebe (Produkce), Režie Franz Barrenstein, with Lothar Blumhagen, Maria Buschhoff, Elfriede Florin,
1953: [12.09] Carola Lamberti - eine vom Zirkus (Produkce), Režie Hans Müller, with Horst Naumann, Henny Porten, Hans-Rüdiger Renn,
1953: [] Die Geschichte vom kleinen Muck (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Gerd Frickhöffer, Trude Hesterberg, Waldemar Jacobi,
1953: [] Das kleine und das grosse Glück (Produkce), Režie Martin Hellberg, with Susanne Düllmann, , Edwin Marian,
1952: [04.30] Jacke wie Hose (Produkce), Režie Eduard Kubat, with Irene Korb, Günther Simon, Regine Lutz,
1952: [] Sportfest der Jugend (Produkce), Režie Ivan Pyrjev, Andrew Thorndike,
1952: [10.00] Lied der Jugend (Produkce), Režie Ivan Pyrjev, Dmitrij Vasiljev,
1952: [] Frauenschicksale (Produkce), Režie Slatan Dudow, with Anneliese Book, Hedi Blankner, Charlotte Küter,
1952: [04.30] Přátelství zvítězí (Freundschaft siegt) (Produkce), Režie Ivan Pyrjev, Joris Ivens,
1952: [01.18] Roman einer jungen Ehe (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with Yvonne Merin, Hans-Peter Thielen, Willy A. Kleinau,
1951: [08.31] Der Untertan (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Werner Peters, Carola Braunbock, Friedrich Maurer,
1951: [] Das Beil von Wandsbek (Produkce), Režie Falk Harnack, with Charlotte Küter, Willy A. Kleinau, Claus Holm,
1950: [12.08] Das kalte Herz (Produkce), Režie Paul Verhoeven, with , Walter Schulze-Mittendorf, Hanna Rücker,
1950: [12.05] Der Rat der Götter (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with Eva Pflug, Yvonne Merin, Brigitte Krause,
1950: [] Der Kahn der fröhlichen Leute (Produkce), Režie Hans Heinrich, with , Herbert Richter, Gustav Püttjer,
1950: [] Familie Benthin (Produkce), Režie Slatan Dudow, Richard Groschopp, with Waltraud Kramm, Werner Pledath, Hannelore Koblentz,
1950: [06.02] Semmelweis - Retter der Mütter (Produkce), Režie Georg C. Klaren, with , , Wolfgang Kühne,
1949: [03.24] Bürgermeister Anna (Produkce), Režie Hans Müller, with Klaus Becker, Steffie Spira, Eva Rimski,
1949: [11/25] Figaros Hochzeit (Produkce), Režie Georg Wildhagen, with Angelika Hauff, Willy Domgraf-Fassbender, Sabine Peters,
1949: [] Die blauen Schwerter (Produkce), Režie Wolfgang Schleif, with Albert Bessler, Werner Pledath, Klaus Miedel,
1949: [] Die Kuckucks (Produkce), Režie Hans Deppe, with Günther Güssefeldt, Ina Halley, Carsta Löck,
1948: [12.01] Germania anno zero (Produkce), Režie Roberto Rossellini, with Edmund Meschke, Ernst Pittschau, Ingetraut Hintze,
1948: [] Rotation (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with , Karl-Heinz Deickert, Paul Esser,
1948: [/ /1] Affaire Blum (Produkce), Režie Erich Engel, with Reinhard Kolldehoff, Hugo Kalthoff, Herbert Hübner,
1948: [] 1-2-3 Corona (Produkce), Režie Hans Müller, with Piet Clausen, Horst Gentzen, Hans Leibelt,
1947: [12.17] Wozzeck (Produkce), Režie Georg C. Klaren, with Max Eckard, Kurt Meisel, ,
1947: [10.03] Ehe im Schatten (Produkce), Režie Kurt Maetzig, with Elly Burgmer, Lotte Loebinger, Lieselotte Lieck,
1946: [10.15] Die Mörder sind unter uns (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Hildegard Knef, Ernst Wilhelm Borchert, Arno Paulsen,
1945: [09.27] Peter Voss, der Millionendieb (Produkce), Režie Karl Anton, with , Werner Stock, Kurt Seifert,
1945: [/ /1] Die Kreuzlschreiber (Produkce), Režie Eduard von Borsody, with Emil Hess, Charlotte Schellhorn, Willy Danek,
1944: [. .1] Eine reizende Familie (Produkce), Režie Erich Waschneck, with Ernst Legal, ,
1944: [/ /1] Der Mann, dem man den Namen stahl (Produkce), Režie Wolfgang Staudte, with Ursula Krieg, Ernst Legal, Ruth Lommel,
1922: [/ /1] Die Tragödie des Hauses Bang (Distribution), Režie Max Mack, with Paul Bildt, Evi Eva, Carola Toelle,

. 5 . 11 . 23 . 24 . 26 . 27 . 40 . 43 . 78 . 93

Filmografie DEFA Deutsche Film-Aktiengesellschaft, Berlin DDR nach Kategorien

Produktion Verleih

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - DEFA Deutsche Film-Aktiengesellschaft, Berlin DDR - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige