Vladimir Gajdarov

Herec, Režisér - Německo
Narodil 25. červenec 1893 v Poltava, Ukraine
Zemžel 17. prosinec 1976 v Leningrad
Also known as : Wladimir Gaidarow,

Mini-Biography:
Vladimir Gajdarov was born on July 25, 1893 in Poltava, Ukraine. He was a German Herec, Režisér, known for Der brennende Acker (1922), Tragödie der Liebe (1923), Helena, der Untergang Troias (1923), Vladimir Gajdarov's first movie on record is from 1915. Vladimir Gajdarov died on Dezember 17, 1976 in Leningrad. His last motion picture on file dates from 1949.
Zivotopisné poznámky (v němčině): Gymnasium, Studium Geschichte , Philosophie und Germanistik, dann Schüler bei Stanislawsky. Schon in Russland zum Film, 1920 nach Deutschland. 1933 wohl in Kiew ??, verheiratet mit Olga Gsowskaja.

Vladimir Gajdarov Filmografie [Auszug]
1949: [////1] Stalingradská bitva (Stalingradskaja Bitva) (Herci: General Paulus), Režie Vladimir Petrov, with Viktor Stanicyn, L Mikhailov, Vasilij Merkurjev,
1934: [] Stepnyje Pesni (Herci), Režie Jakov Urinov, with Olga Gzovskaja, ,
1931: [01.21] Nachtkolonne (Herci: Mario Orbeliani ), Režie James Bauer, with Olga Tschechowa, Wolfgang Lohmeyer,
1930: [10.10] Kire lained (Ředitel), with Raimondo van Riel, Ita Rina,
1928: [09.26] Die Dame mit der Maske (Herci), Režie Wilhelm Thiele, with Harry Lamberts-Paulsen, Heinrich George,
1928: [02.18] Frauenraub in Marokko (Herci), Režie Gennaro Righelli, with Claire Rommer, Georges Charlia,
1927: [11.08] Alpenglühen (Herci), Režie Hanns Beck-Gaden, with Gritta Ley, Iva Wanja,
1927: [09.22] Die weisse Sklavin (Herci: Ali Benver Bey (AKA Wladimir Gaidaroff) ), Režie Augusto Genina, with Liane Haid, Harry Hardt,
1927: [09.19] Alpentragödie (Herci), Režie Robert Land, with Lucy Doraine, Hanni Hoess,
1926: [/ /1] Manon Lescaut (Herci), Režie Arthur Robison, with Sig Arno, Lya de Putti, Marlene Dietrich,
1926: [] Le Roman d'un jeune homme pauvre (Herci), Režie Gaston Ravel, with Maly Delschaft, Albert Steinrück,
1924: [02.27] Der Hochstapler wider Willen Doppelgänger des Herrn Schnepfe (Herci: in einer Doppelrolle), Režie Géza von Bolváry, with Ellen Kürty, Olga Gzovskaja,
1923: [10.08] Tragödie der Liebe (Herci: André Rabatin), Režie Joe May, with Mia May, Rudolf Forster,
1923: [] Helena, der Untergang Troias (Herci: Paris, zweiter Sohn des Priamos und der Hekabe), Režie Manfred Noa, with Edy Darclea, Albert Steinrück,
1922: [] Der Mann mit der eisernen Maske (Herci), Režie Max Glass, with Helga Molander, Albert Bassermann, Bruno Decarli,
1922: [03.03] Der brennende Acker (Herci: Johannes, 2er Sohn Rogs), Režie Rochus Gliese, Friedrich Wilhelm Murnau, with Magnus Stifter, Harry Frank, Unda Faliansky,
1922: [02.07] Die Gezeichneten (Herci: Jakov), Režie Carl Theodor Dreyer, with Polina Piechowska, Johannes Meyer,
1919: [] To nadjezhda, to revnost slepaja (Herci), Režie Jakov Protazanov, with Nikolas Rimskij, Olga Juzhakova,
1918: [01.17] Ljubov... njenavist... smjert... (Herci), Režie Ivan Perestiani, with Zoja Karabanova, Ivan Perestiani, Richard Boleslawski,
1918: [] Metel (Herci), Režie Nikolaj Malikov, with Olga Gzovskaja, Konstantin Khokhlov,
1918: [02.26] Gornichnaja Dzhenni (Herci: George Anger), Režie Jakov Protazanov, with Olga Gzovskaja, ,
1918: [01.18] Iola (Napsal), Režie Vladislav Starevich, with Olga Gzovskaja, Sergej Golovin,
1917: [00.00] Ulybka mjeduzy (Herci: Dr. Akson), Režie Nikolaj Malikov, with , Marija Goricheva, ,
1917: [05.14] Otets Sergij (Herci), Režie Jakov Protazanov, with , Nathalie Lissenko,
1917: [] Jee vleklo bushujushchee more (Herci), Režie Jakov Protazanov, with Olga Gzovskaja, Nikolaj Panov,
1917: [] Ne nado krovi (Herci: Сергей Глаг ), Režie Jakov Protazanov, with Olga Gzovskaja, Nikolaj Panov,
1917: [] Jee zhertva (Herci), Režie Cheslav Sabinskij, with Olga Gzovskaja, Nikolaj Panov,
1917: [] I smjert byla im suzhdjena (Herci: John Stark), Režie Cheslav Sabinskij, with Olga Gzovskaja, Polikarp Pavlov,
1916: [08.24] Uragan (Herci), Režie Boris Sushkevich, with Olga Gzovskaja, Aleksej Popov, Konstantin Khokhlov,
1916: [] Panna Meri (Herci), Režie Jakov Protazanov, with Olga Gzovskaja,
1915: [] Mara Kramskaja (Herci), Režie N. N., with Olga Gzovskaja, Gregori Chmara,

. 18 . 20

Filmografie Vladimir Gajdarov nach Kategorien

Regie Drehbuch Darsteller

Vladimir Gajdarov in other Database records:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Vladimir Gajdarov - KinoTV