Nordisk Films Kompagni

Portrait  Nordisk Films Kompagni
Produktion - Danmark
Borndate unknown

Mini-Biography:
The day of birth of Nordisk Films Kompagni is not on record. a Danish Produktion, known for Blomsterpigen (1906), Manegens Børn (1915), Maharajahens Yndlingshustru (1926), Nordisk Films Kompagni's first movie on record is from 1906. His last motion picture on file dates from 2011.
Zivotopisné poznámky (v němčině): Dänische Filmproduktion, besonders in der Blütezeit des dänischen Kinos besonders aktiv.

Nordisk Films Kompagni Filmografie [Auszug]
2011: [] Headhunters (Produkce), Režie Morten Tyldum, with , Nikolaj Coster-Waldau, ,
2009: [] Stieg Larsson: Verdammnis (Produkce), Režie Daniel Alfredson, with , , Lena Endre,
1996: [/ /1] Sånt är livet (Produkce), Režie Colin Nutley, with , Sverre Anker Ousdal, Lena Nyman,
1993: [/ /1] Kadisbellan (Produkce), Režie Ake Sandgren, with Reine Brynolfsson, Basia Frydman, Frida Hallgren,
1949: [] For frihed og ret (Produkce), Režie Sven Methling, with Ebbe Rode, Angelo Bruun, Rasmus Ottesen,
1935: [/ /1] Det gyldne smyl (Produkce), Režie Paul Fejos, with Bodil Ipsen, , Petrine Sonne,
1926: [/ /1] Maharajahens Yndlingshustru (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Gunnar Tolnæs, Karina Bell, Anton de Verdier,
1926: [] Klovnen (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Henry Seemann, Peter Nielsen, Mathilde Nielsen,
1925: [03.28] Det store hjerte (Produkce: N° 1865), Režie August Blom, with Philip Bech, , Peter Nielsen,
1924: [] Lille Dorritt (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Karina Bell, Frederik Jensen, Gunnar Tolnæs,
1924: [02.25] Morænen (Produkce: N° 1859), Režie A.W. Sandberg, with Peter Nielsen, Karen Caspersen, Emanuel Gregers,
1923: [] Lasse Månsson fra Skaane (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Clara Schønfeld, Olga Belajeff, Marie Dinesen,
1923: [] Paa Slaget 12 (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Clara Schønfeld, Karina Bell, Elith Reumert,
1923: [] Frauenmoral (Produkce), Režie Theo Frenkel-Bouwmeester, with Olga Engl, , ,
1922: [12.05] David Copperfield (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Gorm Schmidt, Martin Herzberg, Margarete Schlegel,
1922: [08.20] Store forventninger, Grosse Erwartungen (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Martin Herzberg, Harry Komdrup, Marie Dinesen,
1920: [01.01] Lykkens galoscher (Produkce), Režie Gunnar Sommerfeldt, with Gunnar Sommerfeldt, , ,
1920: [07.19] Prinsens Kærlighed (Produkce: N° 1539), Režie Martinius Nielsen, with Robert Schyberg, Henny Lauritzen, Valdemar Psilander,
1920: [] Lavinen (Produkce), Režie Emanuel Gregers, with Bodil Ipsen, Jon Iversen, Astrid Holm,
1920: [03.18] Stodderprinsessen (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Gunnar Tolnæs, ,
1920: [03.05] En Skuespillers Kærlighed (Produkce: N° 1572), Režie Martinius Nielsen, with Henny Lauritzen, Ebba Thomsen, Adolf Tronier Funder,
1920: [02.23] Den standhaftige spillemand (Produkce: N° 1699), Režie Lau Lauritzen Sr., with Ragnhild Sannom, Agnes Andersen, Lauritz Olsen,
1919: [09/09] Atlantas knaldsucces (Produkce), Režie Kaj Mervild, with Stella Kjerulf, , ,
1919: [12.15] Det lille pus (Produkce), Režie Lau Lauritzen sen., with Agnes Andersen, Frederik Buch, Lauritz Olsen,
1919: [11.24] Kærlighed og Kontanter (Produkce: N° 1396), Režie Lau Lauritzen Sr., with Frederik Buch, Agnes Andersen, Carl Alstrup,
1919: [11.14] Den skønne Ubekendte (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with Ragnhild Sannom, Agnes Andersen, Bertel Krause,
1919: [10.27] Maharadjahens yndlingshustru II (Produkce: N° 1766), Režie August Blom, with Gunnar Tolnæs, Lilly Jacobsson, Johanne Fritz-Petersen,
1919: [10.20] Den Æreløse (Produkce: N° 1486), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Ebba Thomsen, Marie Dinesen,
1919: [07.28] Hvorledes jeg kom til Filmen (Produkce: N° 1495), Režie Robert Dinesen, with Valdemar Psilander, Frederik Jacobsen, Else Frölich,
1919: [] Klavervirtuosen (Produkce), Režie Lau Lauritzen sen., with Lilly Jacobsson, Rasmus Christiansen, Carl Alstrup,
1919: [06.02] Konkurrencen (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Agnete Blom, Axel Boesen, Robert Dinesen,
1919: [06.02] Rytterstatuen (Produkce: n° 1419), Režie A.W. Sandberg, with Valdemar Psilander, Augusta Blad, Frederik Jacobsen,
1919: [05.19] Gøglerbandens Adoptivdatter (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Inger Nybo, Frederik Buch, ,
1919: [04.14] Solskinsbørnene (Produkce: N° 1671), Režie A.W. Sandberg, with Thorleif Lund, , Bertel Krause,
1919: [03.28] Hans store Chance (Produkce: N° 1308), Režie Hjalmar Davidsen, with Marie Dinesen, Johanne Fritz-Petersen, Torben Meyer,
1919: [03.17] Hendes Helt (Produkce), Režie Holger-Madsen, with Lilly Jacobsson, , ,
1919: [02.27] Kærlighedsleg (Produkce: N° 1554), Režie A.W. Sandberg, with Valdemar Psilander, , Gudrun Houlberg,
1919: [01.13] Livets omkiftelser (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Philip Bech, Rasmus Christiansen, Robert Dinesen,
1919: [02.03] Præsidenten (Produkce), Režie Carl Theodor Dreyer, with Halvard Hoff, Elith Pio, Carl Meyer,
1919: [07.28] Han skal duellere (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with Rasmus Christiansen, Ragnhild Sannom, Lauritz Olsen,
1918: [07.21] Mod lyset (Produkce), Režie Holger-Madsen, with Augusta Blad, Asta Nielsen, Alf Blütecher,
1918: [12.19] Hendes Hjertes Ridder (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Agnes Andersen, Else Frölich, Valdemar Psilander,
1918: [12.02] Bunkebryllup (Produkce: N° 1645), Režie Lau Lauritzen Sr., with Ragnhild Sannom, Kate Fabian, Frederik Buch,
1918: [11.25] For sit Lands Ære (Produkce: N° 1327), Režie August Blom, with Thorleif Lund, Christel Holch, Valdemar Psilander,
1918: [10.07] I Opiumets Magt (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Anton de Verdier, Aage Hertel, Carl Lauritzen,
1918: [10.07] Kærlighed og Pædagogik (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with Carl Alstrup, , ,
1918: [09.19] Lykken (Produkce: N° 1462), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Ebba Thomsen, Erik Holberg,
1918: [09.16] Prøvens Dag (Produkce: N° 1594), Režie Martinius Nielsen, with , Inger Nybo, Torben Meyer,
1918: [09.02] For barnets skyld (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Philip Bech, Anton de Verdier, Franz Skondrup,
1918: [09.02] Naar Ungdommen raser (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with Bertel Krause, Rasmus Christiansen, Frederik Buch,
1918: [08.12] Hjerteknuseren (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Astrid Krygell, Svend Melsing, Lauritz Olsen,
1918: [07.18] De lille Virtuos (Produkce), Režie Alfred Kjerulf, with , Johanne Fritz-Petersen, ,
1918: [07.13] En kunstners kærlighed (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with , Carl Lauritzen, ,
1918: [01.05] Mands vilje (Produkce: N° 1650), Režie Robert Dinesen, with Inger Nybo, Philip Bech, Ebba Thomsen,
1918: [] Folkets Ven (Produkce: N° 1749), Režie Holger-Madsen, with Gunnar Tolnæs, Svend Kornbeck, Holger-Madsen,
1918: [] Reservestatisten (Produkce: N° 1676), Režie Lau Lauritzen Sr., with Frederik Buch, Ragnhild Sannom, Lauritz Olsen,
1918: [] Frøken Theodor (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with , , Lauritz Olsen,
1918: [] Det spøger i Villaen (Produkce: N° 1624), Režie Oscar Stribolt, with Frederik Buch, Betzy Kofoed, Lauritz Olsen,
1918: [] Hjertebetvingeren (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with Carl Alstrup, Gudrun Houlberg, Viking Ringheim,
1918: [06.27] Luksuschaufføren (Produkce: N° 2387), Režie Robert Dinesen, with Valdemar Psilander, Erik Holberg, ,
1918: [06.17] Lykkens Budbringer (Produkce: N° 1497), Režie Alexander Christian, with Agnete Blom, Stella Lind, Thorleif Lund,
1918: [06.13] Prinsessens Tilbeder (Produkce), Režie Alexander Christian, with Charles Willumsen, Johanne Fritz-Petersen, Anker Kreutz,
1918: [06.10] Hendes stille Sværmeri (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with Lauritz Olsen, Frederik Buch, Charles Willumsen,
1918: [06.03] Glædens Dag (Produkce), Režie Alexander Christian, with Alma Hinding, Ellen Rassow, Anton de Verdier,
1918: [05.23] De skraa Braedder (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Agnes Andersen, Robert Dinesen, Johanne Krum-Hunderup,
1918: [05.23] Solen, der dræbte (Produkce), Režie Hjalmar Davidsen, with Alf Blütecher, Else Frölich, ,
1918: [05.10] Mirakeltjeneren (Produkce: N° 1656), Režie Lau Lauritzen Sr., with Carl Alstrup, Viking Ringheim, Ragnhild Sannom,
1918: [05.06] Kammerpigen (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Sofus Bernhard, Aage Hertel, Frederik Jacobsen,
1918: [05.06] Den lille Danserinde (Produkce: n° 1548), Režie Hjalmar Davidsen, with Henry Seemann, Ellen Rassow, Johanne Fritz-Petersen,
1918: [04.18] Testamentets Hemmelighed (Produkce), Režie Holger-Madsen, with Lilly Jacobsson, , Hugo Bruun,
1918: [04.15] Magasinets Datter (Produkce), Režie August Blom, Thorleif Lund, with Anton de Verdier, ,
1918: [04.09] Lydia (Produkce: N° 1479), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Ebba Thomsen, Philip Bech,
1918: [03.25] Dydsdragonen (Produkce: N° 1633), Režie Lau Lauritzen Sr., with , Ragnhild Sannom, Lauritz Olsen,
1918: [03.21] Ægteskabshaderne (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with , Carl Alstrup, Lauritz Olsen,
1918: [03.10] Gar el Hama V (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Agnes Andersen, Ingeborg Bruhn Bertelsen, Anton de Verdier,
1918: [03.04] Sfinxens hemmelighed (Produkce: N° 1388), Režie Robert Dinesen, with Thorleif Lund, Alma Hinding, Valdemar Psilander,
1918: [03.04] De mystiske fodspor (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Henny Lauritzen, Anton de Verdier, ,
1918: [02.25] Hun skriver paa Maskine (Produkce), Režie Lau Lauritzen sen., with Frederik Buch, Lauritz Olsen, Ragnhild Sannom,
1918: [02.22] Cesta na Mars (Himmelskibet) (Produkce), Režie Holger-Madsen, with Nicolai Neiiendam, Gunnar Tolnæs, ,
1918: [02.11] Blomsterpigens Hævn (Produkce: N° 1575), Režie Hjalmar Davidsen, with Thorleif Lund, Erik Holberg, Alfred Møller,
1918: [01.28] En Fare for Samfundet (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Philip Bech, Moritz Bielawski, Gerd Egede-Nissen,
1917: [12.30] Hendes Moders Løfte (Produkce: n° 1526), Režie Holger-Madsen, with , , ,
1917: [12.10] Pjerrot (Produkce: N° 1580), Režie Hjalmar Davidsen, with Gunnar Tolnæs, , Frederik Jacobsen,
1917: [12.04] Brændte Vinger (Produkce: N° 1634), Režie Emanuel Gregers, with Gudrun Houlberg, Peter Nielsen, Marie Dinesen,
1917: [12.03] Hjertekrigen paa Ravnsholt (Produkce: N° 1423), Režie Robert Dinesen, with Valdemar Psilander, , Else Frölich,
1917: [11.26] Hittebarnet (Produkce: N° 1583), Režie Holger-Madsen, with Else Frölich, Johannes Ring, ,
1917: [11.22] Naar Hjertet sælges (Produkce: N° 1519), Režie Martinius Nielsen, with Robert Schyberg, Erik Holberg, Ebba Thomsen,
1917: [10.29] Studenterkammeraterne (Produkce: N° 1502), Režie Hjalmar Davidsen, with , Marie Dinesen, Carl Lauritzen,
1917: [10.10] Hotel Paradis (Produkce: N° 1621), Režie Robert Dinesen, with Peter Fjelstrup, Ebba Thomsen, ,
1917: [10.08] Kampen om Kvinden (Produkce: N° 1491), Režie Hjalmar Davidsen, with Johannes Ring, Johanne Krum-Hunderup, Johanne Fritz-Petersen,
1917: [10.04] Fjeldpigen (Produkce: N° 1606), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Gunnar Tolnæs, , Thorleif Lund,
1917: [09.23] Den mystiske tjener (Produkce: N° 1573), Režie A.W. Sandberg, with Gunnar Tolnæs, Alfred Møller, ,
1917: [09.03] Hvor Sorgerne glemmes (Produkce: N° 1389), Režie Holger-Madsen, with Henny Lauritzen, Rita Sacchetto, Anton de Verdier,
1917: [08.13] H.P. hænger paa 'en (Produkce: N° 1238), Režie Lau Lauritzen Sr., with Carl Alstrup, , Maja Bjerre-Lind,
1917: [07.23] Skriget fra Djævlekløften (Produkce: N° 1584), Režie Alexander Christian, with Philip Bech, Ellen Rassow, Anker Kreutz,
1917: [07.18] Midnatssjælen (Produkce: N° 1527), Režie Martinius Nielsen, with Erik Holberg, , Anton de Verdier,
1917: [07.16] Den forfulgte Brudgom (Produkce: N° 1564), Režie Lau Lauritzen Sr., with Frederik Buch, Astrid Krygell, Helen Gammeltoft,
1917: [07.13] Nattevandreren (Produkce: n° 1556), Režie Holger-Madsen, with Anton de Verdier, Erik Holberg, Alma Hinding,
1917: [07.02] Et fremmeligt Barn (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with , Frederik Buch, Agnes Nørlund,
1917: [00.00] Dansegalskab (Produkce), Režie Lau Lauritzen Sr., with Ragnhild Sannom, , Carl Schenstrøm,
1917: [06.25] Fange Nr. 113 (Produkce: N° 1551), Režie Holger-Madsen, with Svend Melsing, Peter Fjelstrup, Erik Holberg,
1917: [06.18] Den retfærdiges hustru (Produkce: N° 1577), Režie A.W. Sandberg, with Gunnar Tolnæs, Else Frölich, Philip Bech,
1917: [06.13] Under Kærlighedens Aag (Produkce: N° 1546), Režie Alexander Christian, with Frederik Jacobsen, , Anton de Verdier,
1917: [06.04] Ung og forelsket (Produkce: N° 1544), Režie Lau Lauritzen Sr., with Lauritz Olsen, Agnes Andersen, ,
1917: [05.23] Hans rigtige kone (Produkce: N° 1591), Režie Holger-Madsen, with , Johanne Fritz-Petersen, Henry Seemann,
1917: [05.21] Tropernes Datter (Produkce: N° 1504), Režie Hjalmar Davidsen, with Alf Blütecher, , Betzy Kofoed,
1917: [05.21] De forheksede Støvler (Produkce: N° 1536), Režie Lau Lauritzen Sr., with Frederik Buch, Olga Svendsen, Lauritz Olsen,
1917: [05.07] Klovnen (Produkce: N° 1508), Režie A.W. Sandberg, with Valdemar Psilander, Peter Fjelstrup, Amanda Lund,
1917: [05.03] En ensom Kvinde (Produkce: N° 1178), Režie August Blom, with Frederik Jacobsen, Betty Nansen, Robert Schyberg,
1917: [04.16] Forbryderkongens Datter (Produkce: N° 1354), Režie Robert Schyberg, with Agnes Andersen, Frederik Jacobsen, Hugo Bruun,
1917: [04.10] Den ny Rocambole (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Philip Bech, Robert Dinesen, Jonna Anker Kreutz,
1917: [04.02] Ansigtet lyver II (Produkce: N° 1487), Režie Alexander Christian, with Gunnar Sommerfeldt, Alma Hinding, Kai Lind,
1917: [03.26] Favoriten (Produkce: N° 1313), Režie Robert Dinesen, with Valdemar Psilander, Thorleif Lund, Else Frölich,
1917: [03.26] Ansigtet lyver I (Produkce: N° 1453), Režie Alexander Christian, with Gunnar Sommerfeldt, Alma Hinding, Hugo Bruun,
1917: [03.23] Børnenes Synd (Produkce: N° 1518), Režie Holger-Madsen, with , Marie Dinesen, Hugo Bruun,
1917: [02.26] Fiskerlejets Datter (Produkce: N° 1427), Režie Hjalmar Davidsen, with Gunnar Sommerfeldt, Peter Nielsen, Betzy Kofoed,
1917: [02.16] Pax æterna (Produkce: N° 1562), Režie Holger-Madsen, with Frederik Jacobsen, , Carl Lauritzen,
1917: [02.15] Nattens Mysterium (Produkce: N° 1535), Režie Holger-Madsen, with Anton de Verdier, Erik Holberg, Ilse Morssing,
1917: [02.12] Livets Gøglespil (Produkce: N° 1537), Režie Holger-Madsen, with Gunnar Tolnæs, Philip Bech, ,
1917: [02.05] Pengenes magt (Produkce: N° 1363), Režie Hjalmar Davidsen, with Thorleif Lund, , Otto Reinwald,
1917: [02.05] Krigens Fjende (Produkce: N° 1367), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Philip Bech, Marie Dinesen,
1917: [01.31] Maharadjahens yndlingshustru I (Produkce: N° 1545), Režie Robert Dinesen, with Gunnar Tolnæs, Thorleif Lund, Jonna Anker Kreutz,
1917: [01.24] Min Svigerinde fra Amerika (Produkce: N° 1494), Režie Lau Lauritzen Sr., with Frederik Buch, Kate Fabian, Agnes Andersen,
1917: [01.24] Manden uden Smil (Produkce: N° 1496), Režie Holger-Madsen, with , Ellen Rassow, Hugo Bruun,
1917: [01.15] Den Mystiske selskabsdame (Produkce: N° 1488), Režie August Blom, with Alf Blütecher, , Thorleif Lund,
1917: [01.09] Kvinden med de smukke Øjne (Produkce), Režie Alexander Christian, with Lilly Jacobsson, Marie Dinesen, Gunnar Sommerfeldt,
1917: [03.09] Troen, der frelser (Produkce: N° 1505), Režie Alexander Christian, with Henry Seemann, , Robert Schmidt,
1916: [08.10] Sjæletyven (Produkce: N° 1358), Režie Holger-Madsen, with Gunnar Tolnæs, , Johanne Fritz-Petersen,
1916: [12.26] Malkepigekomtessen (Produkce: N° 1521), Režie Robert Dinesen, with , , Henry Seemann,
1916: [12.26] Hvo, som elsker sin Fader (Produkce: N° 1431), Režie Holger-Madsen, with Carl Lauritzen, Marie Dinesen, Alf Blütecher,
1916: [12.21] En uheldig Skygge (Produkce: N° 1356), Režie Lau Lauritzen sen., with Torben Meyer, Gyda Aller, Christian Schrøder,
1916: [12.15] Den flyvende Kuffert (Produkce: N° 1456), Režie Lau Lauritzen Sr., with Rasmus Christiansen, Valdemar Schiøler Linck, Gyda Aller,
1916: [12.14] Giftpilen (Produkce: N° 1407), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Thorleif Lund, Else Frölich,
1916: [12.11] Grubeejerens Død (Produkce: N° 1424), Režie George Schnéevoigt, with Robert Schyberg, Alf Blütecher, Franz Skondrup,
1916: [12.11] En nobel Fødselsdagsgave (Produkce: N° 1420), Režie Lau Lauritzen Sr., with Lauritz Olsen, Olga Svendsen, Charles Willumsen,
1916: [12.04] For sin Faders Skyld (Produkce: N° 1489), Režie Holger-Madsen, with Carl Lauritzen, Else Frölich, Gudrun Bruun Stephensen,
1916: [11.27] Det gaadefulde Væsen (Produkce: N¬ 1418), Režie Robert Dinesen, Lau Lauritzen sen., with Carl Alstrup, Rita Sacchetto, Aage Hertel,
1916: [11.16] Du skal elske din Næste (Produkce: N° 1302), Režie August Blom, with Philip Bech, Christel Holch, Henry Seemann,
1916: [11.06] Fyrstindens Skæbne (Produkce: N° 1383), Režie George Schnéevoigt, with Rita Sacchetto, , Robert Schyberg,
1916: [11.03] Maaneprinsessen (Produkce: N° 1451), Režie Holger-Madsen, with Stella Lind, Philip Bech, Johannes Ring,
1916: [10.30] Addys Ægteskab (Produkce: N° 1250), Režie Karl Mantzius, with Karl Mantzius, , Svend Aggerholm,
1916: [10.23] Manden med de ni Fingre IV (Produkce: N° 1480), Režie A.W. Sandberg, with Aage Hertel, , Frederik Jacobsen,
1916: [10.16] Sønnen (Produkce: N° 1222), Režie August Blom, with Carl Lauritzen, Betty Nansen, ,
1916: [10.16] Manden med de ni Fingre III (Produkce: N° 1452), Režie A.W. Sandberg, with Henry Seemann, Erik Holberg, Peter Nielsen,
1916: [10.16] Don Juans Overmand (Produkce: N° 1501), Režie Lau Lauritzen Sr., with , Rasmus Christiansen, Kate Fabian,
1916: [10.09] En Æresoprejsning (Produkce: N° 1298), Režie Rigmor Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Anton de Verdier, ,
1916: [10.02] Livets Genvordigheder (Produkce: N° 1460), Režie Alexander Christian, with Alf Blütecher, Frederik Jacobsen, Alma Hinding,
1916: [09.25] Blandt Samfundets Fjender (Produkce: N° 1336), Režie Robert Dinesen, with Ebba Thomsen, Thorleif Lund, Robert Dinesen,
1916: [09.22] En Skilsmisse (Produkce), Režie Martinius Nielsen, with Adolf Tronier Funder, Ebba Thomsen, ,
1916: [09.18] Filmens datter (Produkce), Režie Hjalmar Davidsen, with Hanni Reinwald, Peter Nielsen, Augusta Blad,
1916: [09.11] Stakkels Meta (Produkce: N° 1409), Režie Martinius Nielsen, with Henry Seemann, Robert Schyberg, Agnes Andersen,
1916: [09.08] Pavillionens hemmelighed (Produkce: N° 1200), Režie Karl Mantzius, with Karl Mantzius, Vita Blichfeldt, Svend Aggerholm,
1916: [09.08] En munter Klinik (Produkce: N° 1483), Režie Lau Lauritzen Sr., with Rasmus Christiansen, Carl Schenstrøm, Frederik Jacobsen,
1916: [08.28] Manden uden Fremtid (Produkce: N° 1333), Režie Holger-Madsen, with , , Philip Bech,
1916: [08.16] Guldets gift (Produkce: N° 1405), Režie Holger-Madsen, with Agnete Blom, , Peter Fjelstrup,
1916: [08.14] Grevinde Clara (Produkce: n° 1398), Režie Hjalmar Davidsen, with Johanne Fritz-Petersen, Gunnar Sommerfeldt, Philip Bech,
1916: [08.07] Selskabsdamen (Produkce: N° 1395), Režie Martinius Nielsen, with Olaf Fønss, Ebba Thomsen, Henny Lauritzen,
1916: [08.07] En Forbryders liv og levned (Produkce: N° 1366), Režie Alexander Christian, with Lauritz Olsen, Frederik Jacobsen, ,
1916: [08.03] En Søns Kærlighed (Produkce: N° 1322), Režie Hjalmar Davidsen, with Augusta Blad, , Anton de Verdier,
1916: [08.03] Kærligheds-Væddemaalet (Produkce: N° 1262), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Gunnar Sommerfeldt, Johanne Fritz-Petersen,
1916: [07.24] Prinsessens Hjerte (Produkce: N° 1268), Režie Hjalmar Davidsen, with Aage Hertel, Johanne Fritz-Petersen, Birger von Cotta-Schønberg,
1916: [07.22] Den omstridte Jord (Produkce: N° 1377), Režie Holger-Madsen, with Olaf Fønss, Svend Kornbeck, Johanne Fritz-Petersen,
1916: [07.13] Det stjaalne Ansigt (Produkce: N° 1286), Režie Holger-Madsen, with Philip Bech, Valdemar Psilander, Ebba Thomsen,
1916: [07.13] Plimsolleren (Produkce: N° 1368), Režie A.W. Sandberg, with Carl Lauritzen, Else Frölich, ,
1916: [07.07] Bladkongen (Produkce: N° 1412), Režie Alexander Christian, with Carl Lauritzen, Alma Hinding, Alf Blütecher,
1916: [07.03] Syndig Kærlighed (Produkce: N° 1364), Režie August Blom, with Anton de Verdier, Else Frölich, Rasmus Christiansen,
1916: [07.03] Lykkedrømme (Produkce: N° 1301), Režie Hjalmar Davidsen, with Gunnar Sommerfeldt, Johanne Fritz-Petersen, Frederik Jacobsen,
1916: [] Man skal ikke skue Hunden paa Haarene (Produkce: N° 1141), Režie Sofus Wolder, with Maria Widal, Carl Schenstrøm, Peter Jørgensen,
1916: [] Mysteriet paa Duncan Slot (Produkce: N° 1515), Režie George Schnéevoigt, with , Agnete Blom, Valdemar Møller,
1916: [] Hønseministerens Besøg (Produkce: N° 1384), Režie Lau Lauritzen Sr., with , Gyda Aller, ,
1916: [] Den ædle Skrædder (Produkce: N° 1513), Režie Lau Lauritzen Sr., with Frederik Buch, Alma Hinding, Rasmus Christiansen,
1916: [] Det firbenede Plejebarn (Produkce: N° 1454), Režie Lau Lauritzen Sr., with Helen Gammeltoft, Betzy Kofoed, Rasmus Christiansen,
1916: [] Trolden i Æsken (Produkce: N° 1390), Režie Lau Lauritzen Sr., with Lauritz Olsen, , ,
1916: [06.30] Hjertestorme (Produkce: N° 1399), Režie August Blom, with , Robert Schyberg, Marie Dinesen,
1916: [06.30] I tjenstligt Øjemed (Produkce: N° 1337), Režie Lau Lauritzen Sr., with Carl Alstrup, Ellen Kornbeck, Gyda Aller,
1916: [06.26] Naar Hjerterne kalder (Produkce: N° 1413), Režie Hjalmar Davidsen, with Frederik Jacobsen, Agnete Blom, Olaf Fønss,
1916: [06.26] Det stjaalne Navn (Produkce: N° 1382), Režie Alexander Christian, with Philip Bech, Hugo Bruun, Knud Rassow,
1916: [06.19] Barnehjertets Heltemod (Produkce: N° 1410), Režie A.W. Sandberg, with Carl Alstrup, Henny Lauritzen, Amanda Lund,
1916: [06.09] For sin dreng (Produkce: N° 1310), Režie Robert Dinesen, Alexander Christian, with Thorleif Lund, Ebba Thomsen, ,
1916: [06.01] Letsindighedens Løn (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Erik Holberg, Agnete Blom, Henry Seemann,
1916: [05.08] En nydelig Onkel (Produkce: N° 1373), Režie Lau Lauritzen Sr., with Helen Gammeltoft, Torben Meyer, Rasmus Christiansen,
1916: [05.26] Mumiens Halsbaand (Produkce: N° 1359), Režie Robert Dinesen, with Valdemar Psilander, Frederik Jacobsen, ,
1916: [05.25] Lotteriseddel No. 22152 (Produkce: N° 1338), Režie August Blom, with Moritz Bielawski, Olaf Fønss, Christel Holch,
1916: [05.16] Lyset og livet (Produkce: N° 1379), Režie Robert Dinesen, with Gunnar Tolnæs, Ebba Thomsen, Stella Lind,
1916: [05.15] Det bertillonske System (Produkce: N° 1381), Režie Lau Lauritzen Sr., with Christian Schrøder, Frederik Buch, Helen Gammeltoft,
1916: [05.08] Rovedderkoppen (Produkce: N° 1350), Režie August Blom, with Rita Sacchetto, Hans Richter, Thorleif Lund,
1916: [05.08] Vidunderhunden (Produkce: N° 1346), Režie Lau Lauritzen sen., with Carl Alstrup, Gyda Aller, Frederik Buch,
1916: [05.06] Værelse Nr. 17 (Produkce: N° 1355), Režie Alexander Christian, with Anton de Verdier, Else Frölich, Robert Schmidt,
1916: [05.01] Dommerens Hustru (Produkce), Režie Alexander Christian, with Hugo Bruun, , Peter Jørgensen,
1916: [04.25] Hendes ungdomsforelskelse (Produkce), Režie Martinius Nielsen, with Kiss Andersen, Olaf Fønss, Aage Hertel,
1916: [04.24] Danserindens Kærlighedsdrøm (Produkce: N° 1342), Režie Holger-Madsen, with Philip Bech, , ,
1916: [04.12] En Kærlighedsprøve (Produkce: N° 1344), Režie Hjalmar Davidsen, with Carl Lauritzen, Alf Blütecher, ,
1916: [04.12] Grevinde Hjerteløs (Produkce: N° 1400), Režie Holger-Madsen, with Rita Sacchetto, Alf Blütecher, Frederik Jacobsen,
1916: [04.03] Studentens glade Liv (Produkce: N° 1376), Režie Lau Lauritzen Sr., with Carl Alstrup, , Christian Schrøder,
1916: [04.03] Hendes fortid (Produkce: N° 1340), Režie A.W. Sandberg, with Johannes Ring, Else Frölich, Knud Rassow,
1916: [04.03] Viljeløs Kærlighed (Produkce: N° 1385), Režie Hjalmar Davidsen, with Frederik Jacobsen, Ebba Thomsen, Alf Blütecher,
1916: [04.01] Verdens undergang (Produkce: N° 1426), Režie August Blom, with Olaf Fønss, Carl Lauritzen, Ebba Thomsen,
1916: [03.30] I Livets Brænding (Produkce: N° 1320), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, , Else Frölich,
1916: [03.25] Spiritisten (Produkce: N° 1276), Režie Rigmor Holger-Madsen, with Marie Dinesen, , Carl Alstrup,
1916: [03.16] Kærlighedslængsel (Produkce: N° 1372), Režie August Blom, with Johanne Krum-Hunderup, , Gunnar Sommerfeldt,
1916: [03.13] Kornspekulantens forbrydelse (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Robert Dinesen, Peter Nielsen, Thorleif Lund,
1916: [03.13] Voksdamen (Produkce: N° 1291), Režie Alfred Cohn, with Else Frölich, Gyda Aller, Torben Meyer,
1916: [03.04] Gentlemansekretæren (Produkce), Režie Martinius Nielsen, with Olaf Fønss, Philip Bech, Anton de Verdier,
1916: [02.28] Sommer-Kærlighed (Produkce: N° 1369), Režie Lau Lauritzen Sr., with Frederik Buch, , Gyda Aller,
1916: [02.23] Den skønne Evelyn (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Rita Sacchetto, Adolf Tronier Funder, Henry Seemann,
1916: [02.21] Gar el Hama IV (Produkce: N° 1426), Režie Robert Dinesen, with Moritz Bielawski, Gerda Christophersen, Robert Dinesen,
1916: [02.21] Vaadeskudet (Produkce: N° 1317), Režie Hjalmar Davidsen, with Henry Seemann, Robert Schyberg, Frederik Jacobsen,
1916: [02.21] Pro Patria (Produkce: N° 1258), Režie August Blom, with Carl Lauritzen, Valdemar Psilander, Alma Hinding,
1916: [02.14] De mystiske Z-Straaler (Produkce: N° 1323), Režie George Schnéevoigt, with Johannes Ring, Alma Hinding, Anton de Verdier,
1916: [02.11] Arvetanten (Produkce: N° 1360), Režie Lau Lauritzen Sr., with , , Christian Schrøder,
1916: [02.07] Proletardrengen (Produkce), Režie A.W. Sandberg, with Otto Reinwald, Aage Hertel, Knud Rassow,
1916: [02.07] For hendes skyld (Produkce: N° 1404), Režie Robert Dinesen, with Robert Dinesen, Gunnar Sommerfeldt, Gyda Aller,
1916: [02.03] Katastrofen i Kattegat (Produkce: N°. 1380), Režie A.W. Sandberg, with Carl Lauritzen, Else Frölich, Otto Reinwald,
1916: [01.23] Den største Kærlighed (Produkce: N° 1248), Režie August Blom, with Marie Dinesen, Gunnar Sommerfeldt, Gyda Aller,
1916: [01.22] Gaardsangersken (Produkce: N° 1288), Režie Alfred Cohn, with Maja Bjerre-Lind, Anton de Verdier, ,
1916: [01.21] Den hvide Djævel (Produkce: N° 1352), Režie Holger-Madsen, with Svend Kornbeck, , Johannes Ring,
1916: [01.15] Børnevennerne (Produkce: N° 1320), Režie Holger-Madsen, with Svend Kornbeck, Ebba Thomsen, Valdemar Psilander,
1916: [01.03] Syndens datter (Produkce: N° 1314), Režie August Blom, with Johannes Ring, Olaf Fønss, Agnete Blom,
1916: [01.03] Ene i Verden (Produkce: N° 1361), Režie A.W. Sandberg, with , Johannes Ring, Henry Seemann,
1916: [01.01] Penge (Produkce: N° 1236), Režie Karl Mantzius, with Karl Mantzius, Robert Schyberg, Augusta Blad,
1915: [12.09] Kone søges (Produkce: N° 1347), Režie Lau Lauritzen Sr., with Gyda Aller, Frederik Buch, Christian Schrøder,
1915: [12.20] Juvelerernes Skræk (Produkce: N°. 1335), Režie Alexander Christian, with Aage Hertel, Alf Blütecher, Frederik Jacobsen,
1915: [12.13] En skæbne (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Svend Kornbeck, Ebba Thomsen, Thorleif Lund,
1915: [12.13] Alle Kneb gælder (Produkce: N° 1319), Režie Lau Lauritzen Sr., with Lauritz Olsen, , Gyda Aller,
1915: [12.12] Spejlets Spaadom (Produkce), Režie Hjalmar Davidsen, with Christel Holch, Alf Blütecher, Gunnar Sommerfeldt,
1915: [12.10] Cowboymillionæren (Produkce: N° 1326), Režie Lau Lauritzen sen., with Olaf Fønss, Else Frölich, Philip Bech,
1915: [12.09] Doktor X (Produkce: N° 1370), Režie Robert Dinesen, with Gunnar Tolnæs, , Johanne Fritz-Petersen,
1915: [12.06] Paa Syndens Tærskel (Produkce: N° 1327), Režie Alexander Christian, with Gunnar Sommerfeldt, , Knud Rassow,
1915: [12.02] Kvinden han frelste (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Robert Dinesen, Christian Schrøder, Thorleif Lund,
1915: [11.22] I farens stund (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Thorleif Lund, Ebba Thomsen, Alf Blütecher,
1915: [11.15] Revolutionsbryllup (Produkce: N° 1193), Režie August Blom, with Betty Nansen, Valdemar Psilander, Nicolai Johannsen,
1915: [11.15] En Skilsmisse (Produkce: N° 1287), Režie Lau Lauritzen Sr., with Carl Alstrup, Gyda Aller, Christian Schrøder,
1915: [11.08] Kampen om Barnet (Produkce: N° 1252), Režie Hjalmar Davidsen, with Nicolai Johannsen, Johanne Fritz-Petersen, Carl Lauritzen,
1915: [11.01] Det evige had (Produkce: N° 1293), Režie Hjalmar Davidsen, with Thorleif Lund, , Alf Blütecher,
1915: [10.11] Om Kap med Døden (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Robert Dinesen, Ingeborg Olsen, Moritz Bielawski,
1915: [09.30] Naar Hævngløden slukkes (Produkce: N° 1241), Režie Robert Dinesen, with Aage Hertel, Philip Bech, Rita Sacchetto,
1915: [09.27] Lykkeligt Indbrud (Produkce: N°. 1242), Režie A.W. Sandberg, with Rasmus Christiansen, Bertel Krause, Johanne Fritz-Petersen,
1915: [09.18] Ned med vaabnene! (Produkce), Režie Holger-Madsen, with Philip Bech, Augusta Blad, Johanne Fritz-Petersen,
1915: [09.12] Lille Teddy (Produkce), Režie Alfred Cohn, with Olaf Fønss, , Otto Detlefsen,
1915: [09.12] En slem Dreng (Produkce: n° 1325), Režie Lau Lauritzen sen., with Lauritz Olsen, Gyda Aller, ,
1915: [08.18] Kærlighedens Triumf (Produkce: N° 1254), Režie Holger-Madsen, with Augusta Blad, Valdemar Psilander, Alma Hinding,
1915: [07.05] Den lille Chauffør (Produkce: N° 1239), Režie August Blom, with Carl Lauritzen, Helen Gammeltoft, Nicolai Johannsen,
1915: [06.28] Cigaretpigen (Produkce: N° 1309), Režie Holger-Madsen, with Franz Skondrup, Robert Schmidt, Knud Rassow,
1915: [06.15] Ramasjang i Kantonnementet (Produkce: N° 1033), Režie Christian Schrøder, with Christian Schrøder, Frederik Buch, ,
1915: [06.12] Millionæren i røverhænder (Produkce: N°. 1216), Režie A.W. Sandberg, with Carl Alstrup, , Marie Dinesen,
1915: [05.27] Den hvide rytterske (Produkce: N° 1221), Režie Alfred Cohn, with Olaf Fønss, Axel Boesen, Baptista Schreiber,
1915: [05.17] Zigøjnerblod (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Henry Seemann, Christian Schrøder, Ebba Thomsen,
1915: [05.10] Godsforvalteren (Produkce), Režie Hjalmar Davidsen, with Gyda Aller, Christel Holch, ,
1915: [05.10] En søvnig Brudgom (Produkce: N° 1243), Režie Lau Lauritzen sen., with Alf Blütecher, Rasmus Christiansen, Ellen Kornbeck,
1915: [05.10] Lige for lige (Produkce: N° 1192), Režie Lau Lauritzen Sr., with Henry Seemann, Christel Holch, Gerhard Jessen,
1915: [04.28] En Opstandelse (Produkce: N° 1231), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Ebba Thomsen, Ebba Lorentzen,
1915: [04.12] Hvem var hun? (Produkce: N° 1199), Režie Lau Lauritzen Sr., with , Frederik Jacobsen, Johannes Ring,
1915: [03.22] Manegens Børn (Produkce: N° 1227), Režie Hjalmar Davidsen, with Alf Blütecher, Ellen Kornbeck, Baptista Schreiber,
1915: [03.19] En Død i Skønhed (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Rita Sacchetto, Olaf Fønss, Nicolai Johannsen,
1915: [03.14] Drankersken (Produkce: N° 1164), Režie Hjalmar Davidsen, with Svend Rindom, Nicolai Johannsen, Agnete Blom,
1915: [03.08] Trold kan tæmmes (Produkce: n° 1172), Režie Holger-Madsen, with Bertel Krause, Rita Sacchetto, Nicolai Johannsen,
1915: [03.08] Den skønne Ubekendte (Produkce: N° 1212), Režie Lau Lauritzen Sr., with Bertel Krause, Holger Pedersen, Gyda Aller,
1915: [02.18] Evangeliemandens Liv (Produkce: N° 1246), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Frederik Jacobsen, Augusta Blad,
1915: [02.15] Flyttedags-Kvaler (Produkce: N° 1186), Režie Lau Lauritzen Sr., with , , Christian Schrøder,
1915: [02.08] Den sidste nat (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Frederik Jacobsen, Robert Schmidt, Johannes Ring,
1915: [02.08] Ungkarl og ægtemand (Produkce: N° 1173), Režie A.W. Sandberg, with , Agnes Lorentzen, Lauritz Olsen,
1915: [01.25] Appetit og kærlighed (Produkce: N° 1187), Režie A.W. Sandberg, with Bertel Krause, Alma Hinding, Hugo Bruun,
1915: [01.21] Mit Fædreland, min Kærlighed (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Alf Blütecher, Ebba Thomsen, Frederik Jacobsen,
1915: [01.11] Nattens Gaade (Produkce: N° 1198), Režie Hjalmar Davidsen, with Robert Schyberg, Ellen Aggerholm, Axel Boesen,
1915: [09.12] I Stjernerne staar det skrevet (Produkce: N° 1177), Režie Hjalmar Davidsen, with Alf Blütecher, Ellen Aggerholm, Svend Rindom,
1914: [05.11] Guldkalven (Produkce), Režie Hjalmar Davidsen, with Olaf Fønss, Volmer Hjorth-Clausen, Ivan Christy,
1914: [01.11] For Lykke og Ære (Produkce: N° 1196), Režie Robert Dinesen, with Cajus Bruun, Robert Dinesen, Ebba Thomsen,
1914: [12.26] Et Læreaar (Produkce), Režie August Blom, with Henny Lauritzen, Valdemar Psilander, Carl Lauritzen,
1914: [12.06] Millionær for en Dag (Produkce: N° 1204), Režie Robert Dinesen, with Carl Alstrup, Maja Bjerre-Lind, Lauritz Olsen,
1914: [11.27] De kære Nevøer (Produkce: N° 1184), Režie Alfred Cohn, with Philip Bech, Gunnar Sommerfeldt, Lauritz Olsen,
1914: [11.09] Det gamle Fyrtaarn (Produkce: N° 1191), Režie A.W. Sandberg, with Else Frölich, Alf Blütecher, Carl Lauritzen,
1914: [10.26] Gar el Hama III (Produkce: N° 1161), Režie Robert Dinesen, with Aage Hertel, Johannes Ring, Ebba Thomsen,
1914: [09.28] Arbejdet adler (Produkce: N° 1171), Režie Robert Dinesen, with Valdemar Psilander, Enoch Aagaard, Ebba Thomsen,
1914: [09.21] Amors krogveje (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Carl Alstrup, Edvin Bruun, Ebba Thomsen,
1914: [09.21] En stærkere magt (Produkce: N° 1159), Režie Hjalmar Davidsen, with Olaf Fønss, Christel Holch, Augusta Blad,
1914: [09.06] Den vanærede (Produkce: N° 1209), Režie Hjalmar Davidsen, with Robert Schmidt, Gunnar Sommerfeldt, Volmer Hjorth-Clausen,
1914: [08.10] Detektivens Barnepige (Produkce: N° 1168), Režie Hjalmar Davidsen, with Robert Schyberg, Volmer Hjorth-Clausen, ,
1914: [08.03] Eventyrersken (Produkce), Režie August Blom, with Aage Hertel, Betty Nansen, Torben Meyer,
1914: [08.03] Endelig alene (Produkce: N° 1152), Režie Holger-Madsen, with Rasmus Christiansen, Maria Widal, Carl Schenstrøm,
1914: [07.23] Skyldig? - ikke skyldig? (Produkce: N° 1090), Režie Karl Ludwig Schröder, with Svend Aggerholm, Ellen Aggerholm, Olaf Fønss,
1914: [07.09] Den fjerde Dame (Produkce: N° 1158), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Bertel Krause, Karen Caspersen, Carl Alstrup,
1914: [00.00] Skorstensfejeren kommer i morgen (Produkce: N° 1167), Režie A.W. Sandberg, with Holger Pedersen, , Carl Schenstrøm,
1914: [] Bytte Roller (Produkce), Režie August Blom, with Nicolai Johannsen, Frederik Buch, Henny Lauritzen,
1914: [] Gissemands Kærlighedshistorie (Produkce: N° 1204), Režie Alfred Cohn, with Holger Pedersen, Carl Schenstrøm, Lauritz Olsen,
1914: [00.00] De røvede Kanontegninger (Produkce: N° 1264), Režie A.W. Sandberg, with Carl Lauritzen, Nicolai Johannsen, Else Frölich,
1914: [] De Ægtemænd! (Produkce: N° 1176), Režie A.W. Sandberg, with Carl Lauritzen, Gyda Aller, Frederik Jacobsen,
1914: [00.00] Grev Dahlborgs Hemmelighed (Produkce: N° 1112), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Valdemar Psilander, Johanne Fritz-Petersen, Johannes Meyer,
1914: [] Stop Tyven! (Produkce: N° 1139), Režie Sofus Wolder, with , Carl Alstrup, Frederik Buch,
1914: [06.29] Min Ven Levy (Produkce: N° 1160), Režie Holger-Madsen, with , Gyda Aller, ,
1914: [06.19] Ægteskab og Pigesjov (Produkce), Režie August Blom, with Rasmus Christiansen, Maja Bjerre-Lind, Stella Kjerulf,
1914: [06.11] Tøffelhelten (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Charles Willumsen, Lauritz Olsen, Kristian Møllback,
1914: [06.01] Fædrenes synd (Produkce: N° 1150), Režie August Blom, with Carl Lauritzen, Marie Dinesen, Nicolai Johannsen,
1914: [05.21] Den mystike fremmede (Produkce: N° 1140), Režie Holger-Madsen, with Olaf Fønss, Ebba Thomsen, Alf Blütecher,
1914: [05.18] Helvedesmaskinen (Produkce: N° 1143), Režie Robert Dinesen, with Bertel Krause, Ellen Holm, Robert Schmidt,
1914: [05.14] Inderpigen (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Birger von Cotta-Schønberg, Nicolai Johannsen, Ellen Holm,
1914: [04.27] Fangens Søn (Produkce: N° 1092), Režie Hjalmar Davidsen, with Marie Dinesen, Valdemar Psilander, Else Frölich,
1914: [04.16] Tugthusfange No. 97 (Produkce: N° 1137), Režie August Blom, with Aage Hertel, Marie Dinesen, Charles Willumsen,
1914: [04.06] Et Kærlighedsoffer (Produkce: N° 1129), Režie Robert Dinesen, with Thorkild Roose, Frederik Jacobsen, Ebba Thomsen,
1914: [03.29] Den store Middag (Produkce: N° 1133), Režie August Blom, with Carl Alstrup, Johanne Fritz-Petersen, Franz Skondrup,
1914: [03.26] Hammerslaget (Produkce: N° 1087), Režie Robert Dinesen, with Nicolai Johannsen, Betty Nansen, Svend Aggerholm,
1914: [03.23] Midnatssolen (Produkce: N° 1095), Režie Robert Dinesen, with Else Frölich, Svend Kornbeck, Christian Schrøder,
1914: [03.16] Expressens mysterium (Produkce: N° 1097), Režie Hjalmar Davidsen, with Valdemar Psilander, Christel Holch, Svend Aggerholm,
1914: [03.16] Et vanskeligt Valg (Produkce: N° 1108), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Thorkild Roose, Alma Hinding,
1914: [03.13] Den skønne Ubekendte (Produkce: N° 1115), Režie Robert Dinesen, with Carl Alstrup, Agnes Andersen, Alf Blütecher,
1914: [03.09] Millionærdrengen (Produkce: N° 1100), Režie Holger-Madsen, with Ellen Aggerholm, Henny Lauritzen, Johannes Ring,
1914: [02.23] Af Elskovs Naade (Produkce: N° 1055), Režie August Blom, with Betty Nansen, Adam Poulsen, Carl Lauritzen,
1914: [02.16] Vasens Hemmelighed (Produkce: N° 1098), Režie August Blom, with Olaf Fønss, Lili Bech, Gerhard Jessen,
1914: [01.29] Paulines drøm (Produkce: (--??--)), Režie N. N., with Arvid Ringheim, Aud Egede-Nissen, Gyda Aller,
1914: [01.22] Elskovsleg (Produkce: N° 1065), Režie August Blom, Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, Holger Reenberg, Christel Holch,
1914: [01.19] Fra Mørke til Lys (Produkce: N° 1083), Režie Hjalmar Davidsen, with Ellen Aggerholm, Johanne Krum-Hunderup, Johannes Meyer,
1914: [01.18] Under falsk Flag (Produkce: N° 1093), Režie Sofus Wolder, with Lauritz Olsen, Christian Schrøder, ,
1913: [] Fæstningsspioner (Produkce), Režie N. N., with Aage Schmidt, Peter Nielsen, Laura Mogensen,
1913: [02.12] Grev Zarkas Bande (Produkce: N° 1105), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Olaf Fønss, Carl Lauritzen, Johanne Fritz-Petersen,
1913: [12.29] Fra Fyrste til Knejpevært (Produkce: N° 1089), Režie Holger-Madsen, with Alf Blütecher, Rita Sacchetto, Cajus Bruun,
1913: [12.26] Atlantis (Produkce: N° 1047), Režie August Blom, with Olaf Fønss, Ida Orlov, Frederik Jacobsen,
1913: [12.15] De Nygifte (Produkce: N° 1069), Režie Sofus Wolder, with , , Paula Ruff,
1913: [12.07] Lykken svunden og genvunden (Produkce: N° 1106), Režie Hjalmar Davidsen, with Valdemar Psilander, Ellen Aggerholm, Carl Lauritzen,
1913: [12.01] Skandalen paa Sørupgaard (Produkce: N° 1057), Režie Hjalmar Davidsen, with Frederik Jacobsen, , Rasmus Ottesen,
1913: [11.30] Moderen (Produkce: N° 1079), Režie Robert Dinesen, with Betty Nansen, , Nicolai Johannsen,
1913: [11/27] Elskovs gækkeri (Produkce), Režie Sofus Wolder, with Maja Bjerre-Lind, Johanne Fritz-Petersen, Frederik Buch,
1913: [11.24] Troløs (Produkce: N° 1017), Režie August Blom, with Carl Lauritzen, Agnete Blom, Olaf Fønss,
1913: [11.20] Prinsesse Elena (Produkce: N° 1073), Režie Holger-Madsen, with Betty Nansen, Svend Aggerholm, Nicolai Johannsen,
1913: [11.10] Den hvide Dame (Produkce: N° 1082), Režie Holger-Madsen, with Rita Sacchetto, Alf Blütecher, Paula Ruff,
1913: [11.06] Ægteskabets tornefulde Vej (Produkce: N° 1084), Režie Sofus Wolder, with Lauritz Olsen, Christian Schrøder, ,
1913: [10.30] Lykkens lunefulde Spil (Produkce: N° 1085), Režie Sofus Wolder, with Frederik Buch, Olga Svendsen, Stella Kjerulf,
1913: [10.23] Frøken Anna og Anna Enepige (Produkce: N° 1075), Režie Sofus Wolder, with Olga Svendsen, , ,
1913: [10.20] Bristet lykke (Produkce: N° 1034), Režie August Blom, with Betty Nansen, Olaf Fønss, Poul Reumert,
1913: [10.09] Broder mod Broder (Produkce: N° 1044), Režie Robert Dinesen, with Augusta Blad, Olaf Fønss, Aage Fønss,
1913: [09.26] Ballettens Datter (Produkce), Režie Holger-Madsen, with Rita Sacchetto, Torben Meyer, Christian Schrøder,
1913: [09.25] En farlig Forbryder (Produkce: N° 1051), Režie August Blom, with Carl Alstrup, Johannes Ring, ,
1913: [09.21] Axel Breidahls Lotterigevinst (Produkce: N° 1032), Režie Axel Breidahl, with Axel Breidahl, Olivia Norrie, Ingeborg Bruhn Bertelsen,
1913: [09.15] Chatollets hemmelighed (Produkce: N° 1064), Režie Hjalmar Davidsen, with Aage Fønss, Lau Lauritzen Sr., Maja Bjerre-Lind,
1913: [09.15] Nellys Forlovelse (Produkce: N° 1071), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Johannes Ring, Ellen Aggerholm, Alf Blütecher,
1913: [09.08] Luftskipperen (Produkce: N° 964), Režie N. N., with Adam Poulsen, Nathalie Krause, ,
1913: [09.07] Elskovs Opfindsomhed (Produkce: N° 1062), Režie Sofus Wolder, with Maja Bjerre-Lind, Gerd Egede-Nissen, Svend Bille,
1913: [08.28] Den gamle Majors Ungdomskærlighed (Produkce: N° 1043), Režie Axel Breidahl, with Maja Bjerre-Lind, , Agnes Andersen,
1913: [08.18] Giftslangen (Produkce: N° 1038), Režie Hjalmar Davidsen, with , , Lauritz Olsen,
1913: [08.16] Hvor er Pelle? (Produkce: N° 1020), Režie Christian Schrøder, with Frederik Buch, Olga Svendsen, Lauritz Olsen,
1913: [08.17] Fader og Søn (Produkce), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Frederik Jacobsen, Johanne Krum-Hunderup, Aage Schmidt,
1913: [08.11] En farlig Forbryderske (Produkce: N° 1037), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with , Johannes Ring, Anton de Verdier,
1913: [08.06] Den kvindelige Daemon (Produkce: N° 1024), Režie Robert Dinesen, with Robert Dinesen, Alma Hinding, Alf Blütecher,
1913: [08.01] Frk. Studenten (Produkce: N° 1054), Režie Sofus Wolder, with Else Frölich, Emilie Otterdahl, Johannes Ring,
1913: [07.19] Skæbnens Veje (Produkce: N° 1031), Režie Holger-Madsen, with Valdemar Psilander, , Albrecht Schmidt,
1913: [07.12] Kongens Foged (Produkce), Režie Sofus Wolder, with , Charles Willumsen, Ingeborg Bruhn Bertelsen,
1913: [07.07] Dramaet i den gamle Mølle (Produkce: n° 1035), Režie Robert Dinesen, with Cajus Bruun, Lili Bech, Ellen Aggerholm,
1913: [07.03] En Fortid (Produkce: N° 940), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with , , Svend Melsing,
1913: [] Maleren Kristian Zahrtman i sit Atelier (Produkce), Režie Sophus Wangøe, with ,
1913: [] Staalkongens Villie (Produkce: N° 1039), Režie Rigmor Holger-Madsen, with Carl Lauritzen, Rasmus Ottesen, ,
1913: [] Amerikansk Skoleskib (Produkce: N° 1068), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Olaf Fønss, Valdemar Psilander, Alf Blütecher,
1913: [] Et Mandfolk til Auktion (Produkce: N° 1053), Režie Axel Breidahl, with Olga Svendsen, Axel Breidahl, Lauritz Olsen,
1913: [] Styrmandens sidste Fart (Produkce: N° 1058), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with , , ,
1913: [] Den tapre Jacob (Produkce: N° 1072), Režie Sofus Wolder, with Aage Schmidt, Aage Lorentzen, Agnes Andersen,
1913: [] Amor paa Spil (Produkce: N° 1029), Režie Christian Schrøder, with Christian Schrøder,
1913: [] Perlenhalsbaandet (Produkce: N° 1091), Režie Sofus Wolder, with Franz Skondrup, Johanne Fritz-Petersen, Alma Hinding,
1913: [06.30] Højt Spil (Produkce: 1027), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Ellen Aggerholm, Henning Erichsen,
1913: [06.29] Frederik Buch som Dekoratør (Produkce: N° 1048), Režie Sofus Wolder, with Frederik Buch, , Emilie Otterdahl,
1913: [06.23] Fem Kopier (Produkce: N° 1042), Režie August Blom, with Oluf Billesborg, Frederik Buch, ,
1913: [06.23] Gæstespillet (Produkce: N° 976), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Valdemar Psilander, Aage Fønss, Else Frölich,
1913: [06.19] Et Skud i Mørket (Produkce: N° 970), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Valdemar Psilander, Ebba Thomsen, Lily Frederiksen,
1913: [06.09] Under Mindernes Træ (Produkce), Režie Rigmor Holger-Madsen, with Augusta Blad, Olaf Fønss, ,
1913: [06.02] Manden med kappen (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Robert Dinesen, Robert Schyberg, Agnete Blom,
1913: [06.02] Guldmønten (Produkce: N° 1010), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Gerd Egede-Nissen, Thorkild Roose,
1913: [05.26] Scenen og livet (Produkce: N° 890), Režie Robert Dinesen, with Valdemar Psilander, Gerda Krum-Juncker, ,
1913: [05.22] Flugten gennem Luften (Produkce: N° 999), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Ebba Thomsen, ,
1913: [05.16] Under Savklingers Tænder (Produkce: N° 1023), Režie Holger-Madsen, with Holger-Madsen, Svend Rindom, Frederik Jacobsen,
1913: [05.05] Den store operation (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Axel Boesen, Robert Dinesen, Olaf Fønss,
1913: [05.04] Sladder (Produkce: N° 1012), Režie Christian Schrøder, with Alma Hinding, Lily Frederiksen, ,
1913: [04.23] Pressens magt (Produkce), Režie August Blom, with Frederik Jacobsen, Ebba Thomsen, Olaf Fønss,
1913: [04.17] Døvstummelegatet (Produkce), Režie Robert Dinesen, with Carl Alstrup, Frederik Jacobsen, Johanne Krum-Hunderup,
1913: [04/17] Tvillingebrødrene (Produkce), Režie William Augustinus, with , Frederik Buch, Carl Fischer,
1913: [03.31] Strejken paa den gamle Fabrik (Produkce: N° 987), Režie Robert Dinesen, with Viking Ringheim, Valdemar Psilander, Johannes Ring,
1913: [03.17] Hvem var Forbryderen? (Produkce), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Robert Schyberg, Alma Hinding,
1913: [03.14] Frederik Buch som Soldat (Produkce: N° 1003), Režie Christian Schrøder, with Frederik Buch, Carl Petersen, Carl Schenstrøm,
1913: [03.07] Karnevallets Hemmelighed (Produkce: N° 950), Režie Leo Tscherning, with Christian Schrøder, , Agnes Nørlund,
1913: [03.06] En Hofintrige (Produkce: N° 992), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Gerd Egede-Nissen, Ebba Thomsen,
1913: [02.28] Laegens Bryllupsaften (Produkce), Režie Christian Schrøder, with Carl Alstrup,
1913: [02.19] Kærlighedsprøven (Produkce: N° 953), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Else Frölich, Henry Seemann, Ellen Aggerholm,
1913: [02.17] Hustruens Ret (Produkce: N° 918), Režie Leo Tscherning, with Valdemar Psilander, Ebba Thomsen, ,
1913: [02.17] Vennerne fra Officersskolen (Produkce: N° 988), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with , , ,
1913: [02.27] Gøglerens Datter (Produkce: N° 945), Režie Leo Tscherning, with Carl Alstrup, Christian Schrøder, Aage Hertel,
1913: [02.08] Privatdetektivens Offer (Produkce), Režie Sofus Wolder, with Torben Meyer, Lauritz Olsen, ,
1913: [02.03] Kærlighed og penge (Produkce: N° 963), Režie Leo Tscherning, with Else Frölich, , ,
1913: [01.27] Fødselsdagsgaven (Produkce: N° 984), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, , Ebba Thomsen,
1913: [01.24] En Bryllupsaften paa Hotel (Produkce: N° 974), Režie N. N., with Valdemar Psilander,
1913: [01.08] Christian Schrøder som lejetjener (Produkce: N° 975), Režie Christian Schrøder, with Christian Schrøder,
1912: [04.10] Hjælpen (Produkce: N° 1006), Režie Robert Dinesen, with Robert Dinesen, Agnete Blom, Johannes Ring,
1912: [02/14] Loppen (Produkce), Režie Christian Schrøder, with Olivia Norrie,
1912: [02.06] Elskovs magt (Produkce: N° 941), Režie August Blom, with Augusta Blad, , Valdemar Psilander,
1912: [12.26] Operabranden (Produkce: N° 959), Režie August Blom, with Agnete Blom, Valdemar Psilander, Marie Dinesen,
1912: [12.23] Hans første Honorar (Produkce: N° 939), Režie August Blom, with Robert Dinesen, Agnete Blom, Christian Schrøder,
1912: [12.09] To rivaler (Produkce: N° 1008), Režie Robert Dinesen,
1912: [11.28] Det berygtede Hus (Produkce), Režie Urban Gad, with Augusta Blad, Richard Christensen, ,
1912: [11.19] Vor Tids Dame (Produkce: N° 980), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Viking Ringheim, , Valdemar Psilander,
1912: [11.08] Mellem Storbyens Artister (Produkce: M° 943), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with , Henry Seemann, Frederik Jacobsen,
1912: [11.04] Bagtalelsens Gift (Produkce: N° 934), Režie Valdemar Hansen, with Henry Seemann, Agnete Blom, Aage Hertel,
1912: [10.31] Den glade Løjtnant (Produkce: N° 954), Režie Robert Dinesen, with Valdemar Psilander, Ebba Thomsen, Carl Lauritzen,
1912: [10.24] Springdykkeren (Produkce: N° 961), Režie Robert Dinesen, with , Cajus Bruun, Axel Boesen,
1912: [10.14] Hjærternes Kamp (Produkce), Režie August Blom, with Ferdinand Bonn, Robert Dinesen, Else Frölich,
1912: [10.03] Dødsangstens Maskespil (Produkce: N° 958), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Valdemar Psilander, Christian Schrøder, Ellen Aggerholm,
1912: [09.30] Den Stærkeste (Produkce: N° 927), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Else Frölich, Valdemar Psilander, Ebba Thomsen,
1912: [09.27] Hotellets nye Skopudser (Produkce: N° 947), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Frederik Buch, , ,
1912: [09.26] Historien om en moder (Produkce: N° 951), Režie August Blom, with Ferdinand Bonn, , ,
1912: [09.16] Dr. Gar el Hamas Flugt (Produkce: N° 911), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Aage Hertel, Robert Schyberg, Christian Schrøder,
1912: [08.26] Dødsspring til Hest fra Cirkuskuplen (Produkce: N° 896), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Valdemar Psilander, , Jenny Roelsgaard,
1912: [08.23] De uheldige Friere (Produkce: N° 928), Režie N. N., with , Hilmar Clausen, ,
1912: [07.01] Naar kærligheden dør (Produkce: N° 915), Režie N. N., with Thorkild Roose, Else Frölich, Poul Reumert,
1912: [] Manegens Stjerne (Produkce: N° 925), Režie Leo Tscherning, with Cajus Bruun, Svend Melsing, Jenny Roelsgaard,
1912: [] Kommandørens døtre (Produkce: N° 936), Režie Leo Tscherning, with , , Augusta Blad,
1912: [] Direktørens Datter (Produkce: N° 933), Režie August Blom, with Carl Alstrup, Karen Lund, Frederik Jacobsen,
1912: [06.25] Onkel og Nevø (Produkce: N° 825), Režie August Blom, with Adam Poulsen, , Valdemar Psilander,
1912: [06.25] Du skal ikke solde (Produkce: N° 891), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with , Frederik Jacobsen, ,
1912: [06.10] Den sorte kansler (Produkce: N° 921), Režie August Blom, with Thorkild Roose, Poul Reumert, Ebba Thomsen,
1912: [05.22] Jernbanens Datter (Produkce: N° 806), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Karen Lund, Else Frölich,
1912: [05.12] For aabent Tæppe (Produkce: N° 823), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, , ,
1912: [03.28] Det farlige spil (Produkce), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Robert Dinesen, , Frederik Jacobsen,
1912: [03.18] Livets Baal (Produkce: N° 868), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Valdemar Psilander, Else Frölich, Poul Reumert,
1912: [03.12] Et moderne Ægteskab (Produkce: N° 956), Režie Leo Tscherning, with Carl Alstrup, Karen Lund, ,
1912: [03.04] Det gamle Købmandshus (Produkce: N° 867), Režie August Blom, with Cajus Bruun, Valdemar Psilander, Augusta Blad,
1912: [02.12] Tropisk Kærlighed (Produkce: N° 865), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Else Frölich, Edith Buemann Psilander,
1912: [02.05] Den Undvegne (Produkce: N° 786), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Lauritz Olsen, Otto Lagoni,
1912: [01.22] Strandingen i Vesterhavet (Produkce), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Birger von Cotta-Schønberg, Ebba Thomsen, ,
1912: [00.00] Koleraen (Produkce: N° 991), Režie Christian Schrøder, with Carl Lauritzen, Lauritz Olsen, Karen Lund,
1911: [08/12] Ekspeditricen (Produkce), Režie August Blom, with , , Thorkild Roose,
1911: [12.26] Ungdommens ret (Produkce: N° 860), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, , Else Frölich,
1911: [12.07] Det mørke Punkt (Produkce: N° 855), Režie August Blom, with Augusta Blad, Valdemar Psilander, ,
1911: [11.16] Balletdanserinden (Produkce: N° 801), Režie August Blom, with Asta Nielsen, Valdemar Psilander, Johannes Poulsen,
1911: [11.16] Dr. Gar el Hama I (Produkce), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with Henry Seemann, Aage Hertel, ,
1911: [11.16] Dyrekøbt Glimmer (Produkce: N° 831), Režie Urban Gad, with Johannes Poulsen, Frederik Jacobsen, ,
1911: [11.13] Kærlighedens Styrke (Produkce: N° 840), Režie August Blom, with Axel Strøm, , ,
1911: [10.16] Det bødes der for (Produkce: N° 849), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Henry Seemann, Edith Buemann Psilander,
1911: [10.16] Folkets Vilje (Produkce: N° 847), Režie Eduard Schnedler-Sørensen, with , , ,
1911: [09.18] Hendes Ære (Produkce: N° 813), Režie August Blom, with Frederik Jacobsen, Henny Lauritzen, Else Frölich,
1911: [07.19] En Lektion (Produkce: N° 814), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Else Frölich, ,
1911: [10.02] Mormonens Offer (Produkce: N° 843), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Henry Seemann, ,
1911: [] Den uundgaaelige Jensen (Produkce: N° 804), Režie William Augustinus, with Frederik Buch, , Frederik Jacobsen,
1911: [] Den Blaa Natviol (Produkce), Režie August Blom, with Frederik Jacobsen, , Gerhard Jessen,
1911: [] Hævnen er sød (Produkce: N° 817), Režie William Augustinus, with Ellen Kornbeck, , ,
1911: [06/12] Gennem Kamp til Sejr (Produkce), Režie Urban Gad, with Thorkild Roose, Augusta Blad, Edith Buemann Psilander,
1911: [04.07] Den farlige Alder (Produkce: N° 778), Režie August Blom, with Gerda Christophersen, , Valdemar Psilander,
1911: [03.23] Jagten paa Gentleman-Røveren Singaree (Produkce), Režie August Blom, with Alwin Neuss, Otto Lagoni, ,
1911: [03.16] Sønnen fra Rullekælderen (Produkce: N° 674), Režie N. N., with Lauritz Olsen, Agnes Nyrop Christensen, Petrine Sonne,
1911: [03.06] Ved Fængslets Port (Produkce: N° 780), Režie August Blom, with Augusta Blad, Valdemar Psilander, Richard Christensen,
1911: [02.29] Livets Løgn (Produkce), Režie August Blom, with Valdemar Psilander, Gerda Krum-Juncker, Henry Seemann,
1911: [02.27] Hamlet (Produkce), Režie August Blom, with Alwin Neuss, Aage Hertel, Ella la Cour,
1911: [01.23] Den hvide slavehandels sidste offer (Produkce), Režie August Blom, with , Lauritz Olsen, ,
1911: [01.09] Zigeunersken (Produkce), Režie Einar Zangenberg, with Edith Buemann Psilander, , Thilda Fønss,
1911: [01.02] De to Hjem paa Nørrebro (Produkce), Režie Holger Rasmussen, with Lauritz Olsen, , Petrine Sonne,
1910: [12.05] Elskovsbarnet (Produkce), Režie N. N., with Johannes Poulsen, , Aage Hertel,
1910: [11.17] Spionen fra Tokio (Produkce), Režie August Blom, with Carl Alstrup, Ellen Aggerholm, Svend Aggerholm,
1910: [09.29] Hvem er hun? (Produkce: N° 665), Režie Holger Rasmussen, with , Otto Lagoni, ,
1910: [09.01] Flugten over Atlanterhavet (Produkce), Režie N. N., with Karen Caspersen, Holger Rasmussen, Otto Lagoni,
1910: [08.02] Den hvide Slavehandel (Produkce), Režie August Blom, with , Lauritz Olsen, ,
1910: [/ /1] Fabian (Produkce), with ,
1910: [/ /1] Spøgelset i Gravkælderen (Produkce), Režie August Blom, with Otto Lagoni, Thilda Fønss, Lauritz Olsen,
1910: [] Robinson Crusoe (Produkce), Režie August Blom, with Alwin Neuss, ,
1910: [] Hovedrengøring i Hjemmet (Produkce), Režie N. N., with , , ,
1910: [] Fabian har Tandpine (Produkce), Režie N. N., with ,
1910: [] Fabian henter Jordemoder (Produkce), with ,
1910: [] Fabian kører i Skoven (Produkce), Režie N. N., with ,
1910: [] Fabian ordner Gardinstang (Produkce), Režie N. N., with ,
1910: [] Fabian paa Kærlighedsstien (Produkce), Režie N. N., with , Axel Boesen, ,
1910: [] Fabian paa Rottejagt (Produkce), Režie N. N., with ,
1910: [] Fabian renser Kakkelovn (Produkce), with , Christian Schrøder,
1910: [] Fabian som Afholdsmand (Produkce), with ,
1910: [] Dobbeltgængeren (Produkce), Režie Holger Rasmussen, with Aage Hertel, , Otto Lagoni,
1910: [] Hittebarnet (Produkce), Režie Holger Rasmussen, with Otto Lagoni, , Ellen Kornbeck,
1910: [] Sølvdaasen (Produkce), Režie N. N., with Holger Rasmussen, August Blom, ,
1910: [] Livets Storme (Produkce), Režie August Blom, with Johannes Meyer, , Lauritz Olsen,
1910: [] Den skæbnesvangre Opfindelse (Produkce), Režie August Blom, with Alwin Neuss, Emilie Sannom, ,
1910: [04.28] Kean (Produkce), Režie Holger Rasmussen, with Martinius Nielsen, , August Blom,
1910: [04.21] Magdalene (Produkce), Režie Holger Rasmussen, with Holger Rasmussen, , ,
1910: [04.07] Tyven (Produkce), Režie N. N., with August Blom, , ,
1909: [10.21] Den lille Hornblaeser (Produkce), Režie Peter Elfelt, Schnedler Schnedler-Sørensen, with Christel Holch, , Gunnar Helsengreen,
1909: [/ /1] Die Gräfin von Danzig (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Johannes Meyer,
1909: [] Et budskab til Napoleon pa Elba (Produkce), Režie Viggo Larsen, with August Blom, Viggo Larsen, ,
1909: [/ /1] Dr. Jekyll og Mr. Hyde (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Viggo Larsen,
1909: [/ /1] Kean (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, Lauritz Olsen, ,
1909: [/ /1] Doktor Nikola (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Viggo Larsen,
1909: [/ /1] Paul Wangs Skaebne (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Edith Buemann Psilander, Viggo Larsen, Elith Pio,
1909: [/ /1] Konflikter (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Viggo Larsen, Edith Buemann Psilander, Elith Pio,
1909: [/ /1] Et Revolutionsbryllup (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Johannes Meyer,
1909: [] Arrestation med 'ekstraforplejning' (Produkce), Režie N. N.,
1908: [11.29] Alene i Verden (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Viggo Larsen, Holger Rasmussen, Lauritz Olsen,
1908: [11.20] Sherlock Holmes I. (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Aage Brandt, Otto Dethlefsen, Holger-Madsen,
1908: [10.05] Trilby (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, Viggo Larsen, Johannes Meyer,
1908: [/ /1] Natten för Kristians födslesdag (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Aage Brandt, Holger-Madsen, Viggo Larsen,
1908: [/ /1] Jeppe pa bjerget (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, Gustav Lund, Robert Storm Petersen,
1908: [/ /1] Wilhelm Tell (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Poul Gregaard,
1908: [/ /1] Neptunsdatter (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Johannes Meyer,
1908: [] Cesar Borgia (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Viggo Larsen, Oda Alstrup, Margrete Jespersen,
1908: [/ /1] Dödedansen (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Johannes Meyer,
1908: [/ /1] Lille Hanne (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Carl Alstrup, Lili Jansen, Petrine Sonne,
1908: [] Raffles Flugt fra Fængslet (Produkce: N° 391), Režie Viggo Larsen, with Holger-Madsen, Viggo Larsen, Poul Gregaard,
1908: [/ /1] Sherlock Holmes III. (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Holger-Madsen, Viggo Larsen,
1908: [] Barn i Kirke (Produkce), Režie Viggo Larsen, with , Carl Alstrup, Petrine Sonne,
1908: [] De fire Kærester (Produkce), with ,
1908: [] Kaliffens Æventyr (Produkce), Režie Viggo Larsen, with , Carl Alstrup, Gustav Lund,
1908: [] Vildmanden (Produkce), Režie Viggo Larsen, with , Viggo Larsen, Lauritz Olsen,
1908: [] Havkongens Datter (Produkce), with , Lauritz Olsen, Petrine Sonne,
1908: [] Den Falske Generaldirektør (Produkce: N° 387), Režie Viggo Larsen, with Poul Gregaard,
1908: [] Levende Møbler (Produkce: N° 381), Režie Viggo Larsen, with Petrine Sonne, Poul Gregaard,
1908: [] Synderinden (Produkce: N° 379), Režie Viggo Larsen, with Petrine Sonne, Poul Gregaard,
1908: [] Skilt og atter forenet (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Frederik Buch, Poul Gregaard, Petrine Sonne,
1908: [06.18] Othello (Produkce: N° 377), Režie Viggo Larsen, with Carl Alstrup, Poul Gregaard, Jørgen Lund,
1908: [06.11] Svend Dyrings Hus (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Holger-Madsen, Lauritz Olsen, Robert Storm Petersen,
1907: [11.11] Løvejagten paa Elleore (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Viggo Larsen, Knud Lumbye, Gustav Lund,
1907: [02.21] Feltherrens haevn (Produkce), with Margrete Jespersen, Viggo Larsen, Robert Storm Petersen,
1907: [01.19] Dansen paa Koldinghus (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, Viggo Larsen, Gustav Lund,
1907: [12.03] Røverens Brud (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, Viggo Larsen, Clara Nebelong,
1907: [10.16] Kameliadamen (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Gustav Lund,
1907: [10.16] Skipperens Datter (Produkce), with Viggo Larsen, Clara Nebelong,
1907: [09.25] Der var engang (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Viggo Larsen,
1907: [/ /1] I Stormvejr (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Viggo Larsen,
1907: [/ /1] Under Savklingens taender (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, August Blom, Johannes Meyer,
1907: [/ /1] Vikingblod (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Margrete Jespersen, Viggo Larsen, Robert Storm Petersen,
1907: [/ /1] Lykkens Galoscher (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, Robert Storm Petersen,
1907: [/ /1] Opstandelse (Produkce), with Viggo Larsen,
1907: [/ /1] Den sorte Hertug (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Holger-Madsen, Viggo Larsen, Gustav Lund,
1907: [] Isbjørnejagt (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Ole Olsen,
1907: [03.10] Fyrtöjet (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Oda Alstrup, Viggo Larsen, Robert Storm Petersen,
1907: [02.11] Aeren tabt alt tabt (Produkce), with Viggo Larsen, Gustav Lund, Robert Storm Petersen,
1906: [] Blomsterpigen (Distribution), Režie N. N.,
1906: [04.16] Kröblingen (Produkce), Režie Viggo Larsen,
1906: [01.25] Den sorte Maske (Produkce), Režie Viggo Larsen,
1906: [01.01] Haevnet (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Margrete Jespersen, Viggo Larsen, Robert Storm Petersen,
1906: [12.11] Röverhövdingen (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Margrete Jespersen, Viggo Larsen,
1906: [/ /1] Carlos död (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Hjalmar Alvar, Margrete Jespersen, Viggo Larsen,
1906: [/ /1] Galejslaven (Produkce), Režie Viggo Larsen, with August Blom, Viggo Larsen,
1906: [/ /1] Journalisten som sjover (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Margrete Jespersen, Viggo Larsen,
1906: [/ /1] To börn pa landevejen (Produkce), Režie Viggo Larsen, with Margrete Jespersen, Viggo Larsen,
1906: [/ /1] Sönnens Haevn (Produkce), Režie Viggo Larsen,
1906: [/ /1] Vitrioldrama (Produkce), Režie Viggo Larsen,
1906: [] Bonden i København (Produkce), Režie Ole Olsen,

. 164 . 296 . 412 . 449 . 453 . 455 . 459 . 461 . 464 . 473 . 474 . 475 . 476 . 480 . 483 . 486 . 488 . 496 . 498 . 501 . 518 . 519 . 521 . 523 . 525 . 526 . 527 . 529

Filmografie Nordisk Films Kompagni nach Kategorien

Produktion Verleih

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Nordisk Films Kompagni als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Nordisk Films Kompagni bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Nordisk Films Kompagni - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige