Cristina Deutekom

Cristina Deutekom

Portrait Cristina Deutekom, Archiv KinoTVHerec - NL
Narodilo 28. srpen 1931 v Amsterdam
Zemžel 7. srpen 2014 v Amsterdam

Mini-Biography:
Cristina Deutekom was born under the given name Christine Engel on August 28, 1931 in Amsterdam. She was Herec, known for Nabucco (1977), Cristina Deutekom's first movie on record is from 1977. She was married to Jaap Deutekom. Cristina Deutekom died on August 7, 2014 in Amsterdam. Her last motion picture on file dates from 1977.

FilmografieFilmografie [Auszug]
1977: Nabucco (Herci: Abigaille), Režie Luca Ronconi, with , , ,

Disclaimer
- Auf Grund eventuell ungeklärter Ansprüche eines eventuellen Inhabers von Rechten an einem eventuell vorliegenden Photo oder aus einem anderen Bild durch Bildbearbeitung auf dieses Portraits von Cristina Deutekom als Portrait zugeschnittenen Bildes ist eine Wiedergabe des Portraits von Cristina Deutekom bis zu einer Klärung der Rechtslage für dieses Bild nicht möglich.
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Cristina Deutekom - KinoTV
Cristina Deutekom - KinoTV updated Tue 12. Aug. 2014