Two rode together

Režie: John Ford, USA, 1961

USA, 1961
Plakatmotiv Two rode together, © Columbia Pictures Corporation


Obsazení a osádka

Produkce Columbia Pictures Corporation
Ředitel John Ford
Napsal Frank S. Nugent
Hudba George Duning
Herci Linda Cristal
Andy Devine [Posey]
Chet Douglas [Ward Corby]
Annelle Hayes [Belle]
Mae Marsh [Hanna Clegg]
John McIntire [Major Fraser]
John Qualen
James Stewart [McCabe]
Richard Widmark [Jim Gary]

Technická specifikace
Kategorie: Hraný film
Technické Formát: 35 mm - Color,Lenght: 104 minut
Zvukový systém: Mono
FSK ab 16 Jahren,
Vorhandene Kopien: Kopien des Films sind erhalten

Recenze (v němčině): "Enttäuschendes des Altmeisters Ford. Jede psychologische und filmische Kultur fehlt, dafür herrschen Klischees, Schminktöpfe und Intrigen. "Zwei Ritten zusammen" - es wäre besser gewesen, sie hätten sich vorher getrennt !" (lhg61)

"Ungewöhnlich gewöhnlicher Filmritt von John Ford" (tele 11/2019)

General Information

Two rode together is a motion picture produced in the year 1961 as a USA production. The Film was directed by John Ford, with Mae Marsh, Andy Devine, Chet Douglas, Annelle Hayes, John McIntire, in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file;

Publikace Filmkritik 4/65

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Two rode together (1961) - KinoTV Movie Database (M)